Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters

317 Kč Měrná cena: 31,70 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
317 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
301 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters
Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte neodolatelné dezerty se zapékací čokoládou Cake Masters

Proměňte své domácí pečení v profesionální zážitek s tmavou čokoládou, která drží tvar. Ať už připravujete narozeninový dort nebo jemné muffiny, tyto čokoládové pecičky dodají vašim výtvorům tu správnou chuť.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Vysoká odolnost při pečení: Díky své struktuře zůstanou pecičky stabilní i při vysokých teplotách, což oceníte při přípravě na pečení.

Univerzální cukrářské potřeby: Jsou ideální pro pečení, mrazení i jako efektní dekorace na dorty, která nadchne každého hosta.

Snadná manipulace při zdobení: Malá velikost 3 mm vám umožní precizně doladit každý narozeninový dort nebo cukrářské potřeby pro dokonalý efekt.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712314315

Složení: Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin; vanilkový extrakt. Procento kakaa min. 45 %.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2080 KJ / 497 kcal, tuk 25,6 g (z toho nasycené mastné kyseliny 15,3 g), sacharidy 57,2 g (z toho cukry 54,5 g), protein 5 g, sůl 0,01 g.

Prohlédněte si také naše další vše na dort a doplňte svou výbavu pro pečení na eshop Sladké potřeby.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 4250712314315
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860410
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811531
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580