Slazená švestková povidla v sáčku 1 kg

114 Kč Měrná cena: 11,40 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Slazená švestková povidla v sáčku 1 kg

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Slazená povidla do koláčů a buchet v cukrářském sáčku

Hladká švestková náplň je určena k pečení. Díky jejímu tradičnímu složení z koláčů při pečení nevytéká a krásně se leskne.

Vynikající švestková povidla jsou balena v praktickém trezírovacím sáčku, u kterého jen stačí odstřihnout špičku a můžeme přímo plnit koláče. Velmi praktické a jednoduché řešení pro pečení svatebních koláčků.

Kvalitní výrobek s 85% podílem švestek, bez konzervačních látek, bez barviv, bez alergenů. Na přípravu 100g výrobku bylo použito minimálně 227g ovoce. 

Složení povidel ze švestek:

ovocný protlak (švestky) 85%, cukr, modifikovaný škrob E1422, karamelizovaný cukr, kyselina E330, aroma, voda. 

Hmotnost: 1 kg

Barva: tmavě fialová, lesklá

Příchuť:  švestková, lehce kyselá, přirozeně sladká

Skladování: neotevřené balení skladujeme při teplotě do 25°C. Po otevření důkladně uzavřeme, skladujeme v chladničce a spotřebujeme do 14ti dnů.

Výrobce: Zeelandia, ČR Příchuť: povidlová Barva: tmavě fialová

Výživové hodnoty na 100g výrobku:

energetická hodnota: 1165 kJ / 277 kcal tuky: 0,6 g / z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g sacharidy: 63,4 / z toho cukry 59,8 g vláknina: 0 g bílkoviny: 1 g sůl: 0,02 g 

Náplně v trezírovacích sáčcích představují ideální kombinaci produktu a balení pro menší provozy. Termostabilní náplň určená pro plnění pekařských nebo cukrářských výrobků v praktickému obalu, který rovnou využíváte k plnění.

Trezírovací sáčky jsou průhledné 1kg sáčky trojúhelníkového tvaru, které nahradí zdobící sáčky používané v provozech a do kterých se náplně ručně dávkují z kbelíků pomocí karet. Balení praktické svým tvarem i velikostí.

Podívejte se, jak jednoduché to je.

Výhody trezírovacích sáčků

Jednoduchost a rychlost. Náplň je připravená k použití. Stačí sáček nastřihnout a můžete hned plnit. Sami si zvolíte, jak velký otvor pro plnění potřebujete.

Praktický trojúhelníkový tvar. Sáček díky svému tvaru dobře padne do ruky.

Kvalitní materiál. Sáčky jsou vyrobeny z pevného, odolného, a přitom měkkého materiálu.

Hygiena. Sáček je uzavřen zatavením. Nehrozí riziko zanesení nečistot při manipulaci s náplní - při dávkování náplně z kbelíku do zdobících sáčků.

Úspora. Rychleji spotřebujete. Načínáte vždy pouze 1 kg náplně. Využijete maximum náplně v sáčku, beze zbytků.

Obrátkovost. Pracujete s menším množstvím, které rychleji spotřebujete a pracujete s čerstvým. Navíc je můžete snadno rozvést mezi více provozoven.

Skladování. Balení umožňuje bezproblémové zamražení a zachlazení nespotřebovaného balení bez nebezpečí poškození kvality náplně v sáčku. Sáček snadno uzavřete klipem nebo zatočením.

Země původu: Česká republika
Výrobce: Zeelandia, Česká republika
Kategorie: Džem, marmeláda a med
EAN: 8595560621809
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ovocná náplň Malina 1kg
224 Kč
Měrná cena: 22,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0610
Džem Carrefour kaštanový s vanilkou 370 g
76 Kč
Měrná cena: 20,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
3560070272600
Džem Carrefour malinový se třtinovým cukrem 370 g
67 Kč
Měrná cena: 18,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3560070279319
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)
173 Kč
Měrná cena: 17,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586000490642
Džem Carrefour ostružinový se třtinovým cukrem
77 Kč
Měrná cena: 20,81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3560070702152
Ovocná náplň Jahoda 1kg
168 Kč
Měrná cena: 16,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0607
Termostabilní ovocná náplň, Frugella Višeň 1kg
259 Kč
Měrná cena: 25,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
10003636
99ebdcfa50e722c840c09dffb8c11134
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595122315702
Ovocná náplň Mango & Maracuja 1kg
201 Kč
Měrná cena: 20,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-106201
Ovocné chutney jablko a fíky, 225g
💰 AKCE
91 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
637793030435
Džem Carrefour z jahod se třtinovým cukrem 370 g
60 Kč
Měrná cena: 16,22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
3560070369690
Maďarská 45% meruňková marmeláda 750g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
64 Kč
Měrná cena: 8,53 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4099200070261