MACKAYS Chutney jablko/fík 225 g

standardní cena: 95 Kč –8 % 87 Kč Měrná cena: 38,67 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
87 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
83 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
MACKAYS Chutney jablko/fík 225 g
Ovocné chutney jablko a fíky, 225g
95 Kč –8 %

Detailní popis produktu

Rozvoz nákupu potravin do všech krajů ČR. Potraviny přímo z velkoobchodu k Vám domů a za skvělé ceny. Rychlé doručení, nákup bude do 1 až 2 dnů u vás doma, nebo ve výdejně (boxu).

Prodejní info: Námi nabízené produkty, jsou maloobchodní balení a zde uvedený zákonný název potraviny, nemusí produkt zcela vystihovat. Platí zejména pro počet kusů, nebo celkovou hmotnost uvedenou v zákonném názvu potraviny, ten vyplývá z velkoobchodního názvu potraviny. Námi nabízený produkt = 1 ks z velkoobchodního balení, není-li v nadpisu (názvu) produktu uvedeno jinak. Hmotnost zakoupeného produktu je platná v nadpisu produktu.

Možné omezení pro produkt. Vybrané produkty prodáváme pouze po více kusech a není možné zakoupení pouze 1 ks. Nenabízí-li vám systém 1 ks, není možné objednat menší, než nabízené množství a takový prodej je možný jen v násobcích nabízeného množství u tlačítka "Do košíku".



ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY:

Chutney jablko s fíky

SLOŽENÍ

hnědý cukr, jablka (23%), červená cibule,sušené fíky (14%) (fíky, rýžová mouka), ocet z červeného vína, koření.

ALERGENY
Neuvádí se, MŮŽE OBSAHOVAT: Hořčice a výrobky z ní

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA

Nutriční informace ve 100gEnergetická hodnota 779kJ/183kcalTuk 0,4gNasycený tuk 0,0gSacharidy 44gcukr 43,4gbílkoviny 1gsůl 0,1g
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvádí se


Prodej potravin online - rozvoz jídla po celé ČR


Možné zakoupit také jako velkoobchodní balení, zvolte patřičný počet kusů:
225g
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Po otevření uchovejte v chladu a spotřebujte do 28 dní.
VÝROBCE
Tony Bennett spol. s r.o.Milady Horákové 3289272 01 Kladno - Kročehlavy
Kategorie: Džem, marmeláda a med
EAN: 637793030435

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce 4 kg
150 Kč
(–72 %)
Měrná cena: 3,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595560620833
Džem Carrefour malinový se třtinovým cukrem 370 g
67 Kč
Měrná cena: 67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3560070279319
Džem Carrefour broskvový se třtinovým cukrem 370 g
65 Kč
Měrná cena: 17,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
3560070224524
Ovocná náplň Meruňka 1kg
145 Kč
Měrná cena: 14,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
HLAVAC-0593
Ovocná termo náplň, Frugella Meruňkový gel 1kg
💰 AKCE
167 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 16,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
10003634
Květový med ze Slovenska - Zlatý úl 500g
108 Kč
Měrná cena: 21,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8586013542017
Tradiční ovocná směs Hamé LINECKÁ
45 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594001697007
Meruňková náplň 1kg
384 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199716428
Džem Carrefour rybízový se třtinovým cukrem 370 g
53 Kč
Měrná cena: 53 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
3270190007081
Maďarská 45% meruňková marmeláda 750g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4099200070261