Dekorační multi rádélko Cake Masters 10 cm Německá kvalita

422 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
422 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
401 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dekorační multi rádélko Cake Masters 10 cm Německá kvalita
Fondánové stuhy
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v umělecká díla s profesionálním rádélkem

Vaše pečení dostane novou úroveň: S tímto multifunkčním rádélkem Cake Masters snadno vytvoříte dokonale rovné i ozdobné proužky z marcipánu či fondánu, které ozdobí každý váš narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální kreativita: Sada obsahuje 25 různých dílků, díky kterým hravě zvládnete jakoukoliv cukrářské potřeby vyžadující precizní zdobení.

Efektivní práce: V jednom pracovním procesu vyrobíte několik stejnoměrných stuh najednou, což vám ušetří drahocenný čas při přípravě, když tvoříte dorty pro speciální příležitosti.

Profesionální výsledek: Vyměnitelné čepele vám umožní vytvářet hladké i vlnité okraje, což je přesně to, co vyžaduje precizní vše na dort od našeho e-shopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712323072

Obsah balení: 1 x rádlo + 24 kusů příslušenství.

Specifikace: Pomůcka je určena pro univerzální využití v cukrářské výrobě, zejména pro modeláž a vykrajování dekorativních prvků.

Kategorie: Práce s fondantem a marcipánem
EAN: 4250712323072
Rozměry - délka: 220 mm
Rozměry - šířka řezu: 5 - 35 mm
Rozměry - celková šířka: max. 100 mm
Počet kusů v balení: 1 ks + 24 ks příslušenství
Material: Plast
Země původu: Německo
Vhodné do myčky nádobí: Ano
Pro opakované použití: Ano

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

40385b9c13baa59853dac7c761eb05c8
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455517
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka, červená
82 Kč
Měrná cena: 32,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566813320
6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
545ae1fcec8f8d3e09a04b4523fd470f
96 Kč
Měrná cena: 38,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514838
Červená, potahovací dortová hmota RENSHAW PRO z Anglie, 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5010301340649
Potahový fondán FunCakes | Paste Old Rose - růžová 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695540
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
fialová potahovací hmota na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
4250712311666
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
Potahovací hmota na dort červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
86 Kč
Měrná cena: 34,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4250712311659