Strouhaný kokos GUT & GÜNSTIG 200 g

58 Kč Měrná cena: 29 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
58 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
55 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Strouhaný kokos GUT & GÜNSTIG 200 g
Strouhaný kokos GUT & GÜNSTIG 200 g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Jemný strouhaný kokos pro neodolatelné pečení a zdobení

Voňavá exotika ve vaší kuchyni: Kvalitní jemně strouhaný kokos GUT & GÜNSTIG dodá vašim sladkým výtvorům podmanivé aroma a perfektní texturu. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tuto oblíbenou surovinu, se kterou hravě dotáhnete domácí dorty i drobné zákusky k dokonalosti.

Proč si produkt zamilujete

Skvělá textura pro pečení: Jemná struktura kokosu spolehlivě zajistí vláčnost těsta a vytvoří lahodný nadýchaný korpus pro každý rodinný i narozeninový dort.

Široké kulinářské využití: Výtečně se hodí k obalování nepečeného cukroví, do krémových náplní i pro rovnoměrné posypání, s čímž vám pomůže vhodná pečicí forma z naší nabídky.

Snadné zdobení dezertů: Náš sortiment nabízí vše na dort, a tak kokos snadno zkombinujete s dalšími dekoracemi, kterými může být modelovací potahovací hmota nebo pomůže přesná cukrářská zdobička a další profesionální cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: GUT & GÜNSTIG | EAN: 4311501367612

Skladování: Chraňte před teplem a skladujte v suchu.

Upozornění: I přes maximální pečlivost při výrobě nelze vyloučit přítomnost částí skořápek, vláken apod.

Průměrné výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota 2799 kJ / 680 kcal, Tuky 65,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 61,6 g), Sacharidy 8,4 g (z toho cukry 6,6 g), Vláknina 14,8 g, Bílkoviny 7,4 g, Sůl 0,05 g.

Obsah soli je způsoben výhradně přítomností přirozeně se vyskytujícího sodíku.

Distributor: EDEKA ZENTRALE Stiftung & Co. KG, D-22291 Hamburg

Kategorie: Vlašské ořechy a kokos pro sladké pečení
EAN: 4311501367612
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena: 60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3560071453602
Směs kešu, pekanových ořechů a brusinek z Francie 120 g
73 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3560071012687
Vlašské ořechy loupané z Německa 200 g
84 Kč
Měrná cena: 84 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4311596458097
cz pim 454421001001 00
2 267 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
446596
Vlašské ořechy sekané 2-4 mm 500 g
181 Kč
(–19 %)
Měrná cena: 362 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595081585550
cz pim 242614001001 00
423 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
242614
Vlašská jádra 100 g
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586025701815
Kokosové plátky 100 g
30 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594011980168
Vlašské ořechy celé z USA 100 g
45 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8592459000035
Kokosová mouka 400 g
54 Kč
(–35 %)
Měrná cena: 13,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594007533484