1kg Potahovací fondán - hmota na dort, růžová

235 Kč Měrná cena: 23,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
235 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
223 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
1kg Potahovací fondán - hmota na dort, růžová

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort s růžovým fondánem SweetArt

Perfektní potahování bez trhání: Růžový vanilkový fondán SweetArt posune vaše domácí i profesionální pečení na novou úroveň. Tento spolehlivý pomocník pro slavnostní dorty zajistí sametově hebký povrch i lahodnou vanilkovou vůni.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající elasticita a snadné zpracování: Hmota je příjemně měkká i poddajná, po propracování se netrhá a snadno se vyvaluje, k čemuž vám dopomůže nepřilnavý cukrářský váleček.

Všestranné využití pro sladké tvoření: Fondán je skvělý na potahování korpusů i tvorbu drobných ozdob, přičemž bezchybný vzhled bez bublin zajistí praktická žehlička na fondán.

Snadná úprava odstínu barvami: Základní růžovou barvu můžete snadno zvýraznit či upravit, když se použije koncentrovaná gelová barva, kterou nabízí specializovaný eshop Sladké potřeby.

Kompletní cukrářské potřeby: Hmota výborně drží na pevném ganache podkladu a představuje ideální volbu pro každého, kdo hledá vše na dort.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 6427281099983

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barvivo: Azorubin (E122)* - *může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1728 kJ/409 kcal, tuky 8,3 g (z toho nasycené 4,15 g), sacharidy 83,91 g (z toho cukry 78,11 g), bílkoviny 0,19 g, sůl 0,01 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: Potahovací hmoty
EAN: 6427281099983
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366