1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín

332 Kč Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
332 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
315 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín

Detailní popis produktu

Poctivý marcipán s vysokým obsahem mandlí pro dokonalé sladké tvoření

Tradiční chuť a prémiová kvalita: Pravý marcipán SweetArt s 30 % mandlí představuje ideální volbu pro každé slavnostní pečení a nápadité dorty. V nabídce pro eshop Sladké potřeby najdete tuto vláčnou surovinu v přirozené barvě slonové kosti, která dodá každému dezertu nezaměnitelnou chuť i vůni.

Proč si produkt zamilujete

Univerzální cukrářské využití: Hmota se skvěle hodí na potahování korpusů, přípravu lahodných náplní i modelování ozdob, kterými vynikne každý narozeninový dort. K rovnoměrnému rozválení bez lepení vám spolehlivě pomůže nepřilnavý cukrářský váleček.

Snadné tónování odstínů: Hmotu můžete bez problémů obarvit do požadovaného odstínu, k čemuž slouží vysoce koncentrovaná gelová barva zapracovaná přímo do marcipánu. Pro finální vystínování hotových figurek a květin je perfektní volbou jemná prachová barva.

Kreativní modelování bez námahy: Hmota nabízí výbornou plasticitu pro tvorbu drobných detailů, s nimiž vám pomůže oboustranná modelovací kostice. Naše specializované cukrářské potřeby vám tak zajistí kompletní výbavu i vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 5999578440019

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Na vzduchu začne marcipán pomalu vysychat a tuhnout. Doporučujeme skladovat dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušíme při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440019
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440668
2a4959e808e6474a1453c00629650bec
118 Kč
Měrná cena: 1 180 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860465
355d7c863210d06f2d5cd075cd88fe9d
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692242
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440880
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440354
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440347
bb2839038f9d9d38e4718aa846348df7
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694383
6551b666c86800f8749709d5eee7b173
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692327
150g barvený 30% marcipán na dort - růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440644
dd86623cbc8b75d87d9cd084d57fd18a
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720512692266
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
69e1d520482b5d91a951ee1cff9b5a3c
305 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692211