Vynikající marcipán tmavě hnědá 250g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

133 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
133 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
126 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vynikající marcipán tmavě hnědá 250g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vynikající marcipán tmavě hnědá 250g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vynikající marcipán tmavě hnědá 250g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Tmavě hnědý marcipán na přípravu potahovací hmoty i na vytvoření figurek a květin. Balení 250 g.
Kategorie: Marcipán
EAN: 8720512692327
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

69e1d520482b5d91a951ee1cff9b5a3c
305 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692211
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440477
Poctivý německý marcipán 54% - 200g 1:1
Z RAKOUSKA 🇦🇹
77 Kč
Měrná cena: 38,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (30 ks)
4002575043297
9a0b56eb8c243b3826c9aff49225f4d6
84 Kč
Měrná cena: 840 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860489
150g barvený 30% marcipán na dort - žlutý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440613
150g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999578440811
150g barvený 30% marcipán na dort - zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440873
150g barvený 30% marcipán na dort - krémový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440712
355d7c863210d06f2d5cd075cd88fe9d
166 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692242
150g barvený 30% marcipán na dort - modrý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440637