150g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín

66 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
150g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín

Detailní popis produktu

Dokonalé modelování a poctivá mandlová chuť s marcipánem SweetArt

Tradiční cukrářské řemeslo u vás doma: Vychutnejte si prémiový pravý marcipán s vysokým obsahem mandlí, se kterým bude každé pečení sladkých dobrot skutečnou radostí. Tento všestranný pomocník od eshop Sladké potřeby dodá vašim dezertům nezaměnitelnou chuť i přirozenou barvu slonové kosti.

Proč si produkt zamilujete

Všestranné využití pro slavnostní dorty: Hmota se skvěle hodí pro modelování jemných květin i postaviček, které ozdobí každý narozeninový dort. Při detailním tvarování vám perfektně pomůže speciální modelovací kostice na figurky.

Snadné tónování do pestrých odstínů: Přestože má surovina přírodní nádech, snadno ji obarví sytá gelová barva na marcipán. Pro závěrečné stínování okvětních lístků a detailů skvěle poslouží jemná prachová barva na dekorace.

Nepostradatelný základ pro cukrářské potřeby: Hmota výborně poslouží nejen k modelování, ale také na potahování či jako složka lahodných náplní. V naší nabídce snadno vyberete vše na dort a vytvoříte nezapomenutelné sladké dílo.

Parametry a složení

Značka: SweetArt | EAN: 5999578440811

Složení: cukr, MANDLE (30%), glycerin E422, glukózový sirup, aroma, sorban draselný E202

Výživové hodnoty ve 100 g: energie 1910 kJ/456 kcal, tuky 10,5 g (z toho nasycené 1 g), sacharidy 85 g (z toho cukry 81 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,1 g

Skladování: Skladujte dobře zabalený v potravinářské fólii a v uzavřené nádobě na tmavém místě. Vyrobené ozdoby sušte při pokojové teplotě.

Kategorie: Marcipán
EAN: 5999578440811
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

dd86623cbc8b75d87d9cd084d57fd18a
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720512692266
150g barvený 30% marcipán na dort - krémový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440712
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440347
150g barvený 30% marcipán na dort - azurový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440729
150g barvený 30% marcipán na dort - modrý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440637
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
150g barvený 30% marcipán na dort - šedý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440699
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866
150g barvený 30% marcipán na dort - červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440606
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - červený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440477
150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440668
2a4959e808e6474a1453c00629650bec
118 Kč
Měrná cena: 1 180 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860465