ZELENÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g

110 Kč Měrná cena: 44 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
ZELENÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g
ZELENÝ marcipán na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte pečení v umění s prémiovým zeleným marcipánem

Získejte profesionální vzhled vašich dezertů: Tento vysoce kvalitní marcipán od Cake Masters je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé cukrářské potřeby pro tvorbu dokonalých sladkých dekorací.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Pružná a tvárná konzistence: Díky své optimální hustotě se s hmotou skvěle pracuje a snadno s ní potáhnete jakýkoliv narozeninový dort.

Profesionální výsledek: Hmota je již předem prohnětená, což vám ušetří drahocenný čas při přípravě a zaručí hladký povrch bez nevzhledných prasklin.

Nekonečné možnosti zdobení: Využijte naši širokou nabídku a pořiďte si vše na dort, včetně modelovacích nástrojů, kterými z marcipánu vytvoříte detailní figurky i jemné květy.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712315145

Složení: Cukr, MANDLE (32%) (OBSAHUJE OŘECHY), voda, glukózový sirup, invertáza, barvivo: E 122. E 122 může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a PISTÁCIÍ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1902 kJ / 454 kcal, Tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g), Sacharidy 67 g (z toho cukry 65 g), Bílkoviny 6 g, Sůl 0 g.

Kategorie: Marcipán
EAN: 4250712315145
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪
166 Kč
Měrná cena: 66,40 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712368998
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
150g barvený 30% marcipán na dort - světle růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440668
150g barvený 30% marcipán na dort - zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440873
500g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
251 Kč
Měrná cena: 50,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440446
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440347
150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440583
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
355d7c863210d06f2d5cd075cd88fe9d
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692242
Marcipán 26% na dort a modelování 250 g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595072640992
150g barvený 30% marcipán na dort - krémový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440712
9a0b56eb8c243b3826c9aff49225f4d6
95 Kč
Měrná cena: 950 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860489