Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g

166 Kč Měrná cena: 66,40 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
166 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
158 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Pistáciový německý MARCIPÁN 1:1 250g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům luxusní pistáciový nádech s pravým německým marcipánem

Potřebujete pozvednout úroveň svého pečení na profesionální úroveň? Tento prvotřídní pistáciový marcipán 1:1 je tajnou ingrediencí, díky které budou vaše dorty chutnat jako z luxusní cukrárny a vy si je snadno připravíte doma.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Autentická chuť ořechů: S vysokým podílem mandlí a pistácií získáte bohatou a přirozenou chuť, kterou ocení každý milovník cukrářské práce.

Univerzální pomocník: Hmota je ideální pro tvorbu modelovaných dekorací, plnění pralinek nebo jako základní surovina, kterou nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Snadná manipulace: Díky své konzistenci vám půjde pečení i zdobení od ruky a každý váš narozeninový dort bude vypadat naprosto dokonale.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712368998

Složení: MANDLE (43 %), cukr, voda, PISTÁCIOVÁ jádra (9 %), sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1942 kJ / 486 kcal, tuky 28 g (z toho nasycené 2,7 g, z toho nenasycené mono 0 g, z toho nenasycené poly 0 g), sacharidy 37 g z toho cukry 37 g, bílkoviny 11 g, sůl 0 g.

Kategorie: Marcipán
EAN: 4250712368998
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440606
150g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440811
1kg nebělený fondán s mandlemi na dort - přírodní odstín
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440347
150g barvený 30% marcipán na dort - černý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440620
355d7c863210d06f2d5cd075cd88fe9d
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692242
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440354
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
růžový marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315121
ČERVENÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪
107 Kč
Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315138
Poctivý německý marcipán 54% - 200g 1:1
Z RAKOUSKA 🇦🇹
76 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (30 ks)
4002575043297
150g barvený 50% marcipán na dort - přírodní odstín
83 Kč
Měrná cena: 55,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440583
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440880