ČERVENÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g

107 Kč Měrná cena: 42,80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
107 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
102 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
ČERVENÝ německý MARCIPÁN 1:3 250g
ČERVENÝ marcipán
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte si dokonalý červený dort s prémiovým německým marcipánem

Dodejte svým výtvorům profesionální vzhled a neodolatelnou chuť s pravým německým marcipánem v zářivě červené barvě. Tato špičková surovina pro vaše pečení je již připravena k okamžitému použití, díky čemuž bude příprava na váš narozeninový dort hračka.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Marcipán má perfektní texturu, díky které se s ním pracuje velmi snadno a při válení se netrhá.

Profesionální výsledek: Hmota je ideální pro potahování dortů i modelování dekorací, které drží svůj tvar a působí luxusně.

Nekonečná kreativita: Vyzkoušejte naše cukrářské vykrajovače a vytvořte z marcipánu květiny či jiné ozdoby, které rozzáří každé cukrářské potřeby ve vaší kuchyni.

Vše na dort na jednom místě: Objevte také další potravinářské doplňky, které vám usnadní pečení a zdobení jako z cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712315138

Složení: Cukr, MANDLE (32%) (OBSAHUJE OŘECHY), voda, glukózový sirup, invertáza, barvivo: E 122*. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí). Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a PISTÁCIÍ.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 1902 KJ / 454 kcal, Tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g), Sacharidy 67 g (z toho cukry 65 g), Protein 6 g, Sůl 0 g.

Tip pro pekaře: Hledáte více inspirace pro vaše dorty? Navštivte náš eshop Sladké potřeby a vyberte si ze široké nabídky vše, co k pečení potřebujete.

Kategorie: Marcipán
EAN: 4250712315138
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

150g barvený 30% marcipán na dort - červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440606
150g barvený 30% marcipán na dort - modrý
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440637
6551b666c86800f8749709d5eee7b173
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692327
500g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
251 Kč
Měrná cena: 50,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440446
150g barvený 30% marcipán na dort - azurový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440729
150g barvený 30% marcipán na dort - růžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440644
150g barvený 30% marcipán na dort - zářivě červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440651
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
69e1d520482b5d91a951ee1cff9b5a3c
305 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692211
1kg barvený fondán s mandlemi na dort - zelený
156 Kč
Měrná cena: 15,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440354
57486ae04b474f8dd5ac3461f0a80817
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692310
dd86623cbc8b75d87d9cd084d57fd18a
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720512692266