Vynikající marcipán oranžový 250g 1:5 - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

157 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
157 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
149 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vynikající marcipán oranžový 250g 1:5 - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vynikající marcipán oranžový 250g 1:5 - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vynikající marcipán oranžový 250g 1:5 - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Marcipán oranžové barvy z kvalitních surovin pro zdobení dortů a cukrářských dezertů. 250 g v balení.
Kategorie: Marcipán
EAN: 8720512692303
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

marcipán 1 kg
531 Kč
Měrná cena: 53,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
CSG-MML014
150g barvený 30% marcipán na dort - zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440873
22db88eb611d9a64b2ba8b2e8c8a7238
155 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692280
1kg nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
569 Kč
Měrná cena: 56,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440453
69e1d520482b5d91a951ee1cff9b5a3c
305 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692211
150g barvený 30% marcipán na dort - béžový
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440866
500g barvený 30% marcipán na dort - přírodní odstín
205 Kč
Měrná cena: 41 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9999/JED/PR14
150g barvený 30% marcipán na dort - světle zelený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440880
500g nebělený 30% marcipán na dort - přírodní, tmavší barva
251 Kč
Měrná cena: 50,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440446
150g barvený 30% marcipán na dort - zářivě červený
66 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999578440651
e24879564096607632e976f46f22cb95
84 Kč
Měrná cena: 840 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860434
9a0b56eb8c243b3826c9aff49225f4d6
84 Kč
Měrná cena: 840 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860489