Vykrajovátka netopýr, Halloween sada 3 ks

97 Kč Měrná cena: 32,33 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vykrajovátka netopýr, Halloween sada 3 ks
Vykrajovátka netopýr, Halloween sada 3 ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Vykouzlete strašidelné sušenky s praktickou sadou netopýřích vykrajovátek

Stylové halloweenské tvoření: Sháníte originální cukrářské potřeby pro podzimní pečení nebo chystáte tematický narozeninový dort? Tato sada tří nerezových vykrajovátek od značky Wilton vám umožní snadno vytvořit působivé sušenky i drobné dekorace.

Proč si produkt zamilujete

Tři odstupňované velikosti: Sada obsahuje netopýry o šířce 8 cm, 6 cm a 4,2 cm, se kterými hravě vytvoříte rozmanité hejno pro slavnostní dorty i strašidelné cupcakes.

Odolná nerezová ocel: Pevný kov zajistí dokonale ostré linie, ať už krájíte křehké sušenkové těsto, nebo je vaší volbou potahovací hmota na dorty.

Snadná údržba i práce: Formičky lze mýt v myčce nádobí a skvěle s nimi ladí intenzivní černá gelová barva i nepřilnavá pečicí podložka, které pro vše na dort spolehlivě dodá eshop Sladké potřeby.

Parametry

Značka: Wilton | EAN: 8721154447108

Materiál: Nerezová ocel

Rozměry: 8 cm, 6 cm a 4,2 cm

Údržba: Vhodné do myčky nádobí

Země původu: CN

Kategorie: Vykrajovátka na perníčky a cukroví
EAN: 8721154447108
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Královská glazura
Z NĚMECKA 🇩🇪
117 Kč
(–7 %)
Měrná cena: 23,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712310997
Tubičky - zdobící poleva na perníčky, bílá 76 g
💰 AKCE
95 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 125 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8595072617413
fe9c86236339bbc268604c0dc67206b0
169 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143513480
Poleva na perníčky - Královská glazura 450g
135 Kč
Měrná cena: 30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514067