Zrcadlová poleva světle modrá 100g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

42 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
42 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
40 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zrcadlová poleva světle modrá 100g - RUF | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Zrcadlová poleva světle modrá 100g - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Zrcadlová poleva světle modrá 100g - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Zrcadlová poleva světle modrá je velmi jednoduchá na přípravu. Výsledkem je nádherná lesklá poleva.
Kategorie: Zrcadlové polevy a lesklé gely
EAN: 4002809025747
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zrcadlová poleva Mirall tmavá čokoláda 250g
84 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870737
Zrcadlová lesklá poleva, Citrón 250g
113 Kč
Měrná cena: 45,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870591
Zrcadlová lesklá poleva, Čokoláda 250g
120 Kč
Měrná cena: 48 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8594217870607
Čokoládové hobliny, bílé mini 80g
74 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001874
3b0128ead764b219bb9e48a9f2234230
182 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123154
7cfc2b8b5a22f9ab05352961249b78c9
132 Kč
Měrná cena: 50,77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337680
Zrcadlová poleva, Farcitura Mango 250g
127 Kč
Měrná cena: 50,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013225
cd76e059e0ab1f47541687770ae54cc7
128 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361521
Zrcadlová poleva, červená Mirall Jahoda 250g
71 Kč
Měrná cena: 28,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870690
d2ea6be11cc05783ed8dfe58c761fe44
132 Kč
Měrná cena: 50,77 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337710
41a09fdc6f9f7730b8144313a7e6f22b
222 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124076
Zrcadlová lesklá poleva, Karamel 250g
87 Kč
Měrná cena: 34,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870621