ARO

aro Olej olivový z pokrutin 1 l

136 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
136 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
129 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
aro Olej olivový z pokrutin 1 l
ARO

Detailní popis produktu

aro Olej olivový z pokrutin 1 l za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . aro Olej olivový z pokrutin 1 l máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Olivový olej z pokrutin.

Složení produktu aro Olej olivový z pokrutin 1 l:


Olivový olej obsahující pouze olej získaný zpracovním pokrutin a oleje získaného přímo z oliv.

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - aro Olej olivový z pokrutin 1 l / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 823kcal, Bílkoviny 0g, Tuky 91,4g, Cukry 0g, Vláknina 0g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 1000ml, Hmotnost obsahu: 916g
Kategorie: Vše pro vaření - Online prodej a rozvoz potravin po celé ČR a SK
EAN: 4333465051857
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 226
Kód výrobce: 100.69
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové tyčinky Spekulatius Fest Choceur 200 g
93 Kč
Měrná cena: 46,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493160
Čokoládové tyčinky Choceur Kipferl Traum 200 g
62 Kč
Měrná cena: 31 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4061459493399
Čokoládová lízátka Monarc Schoko Lolly 150 g (10 ks)
74 Kč
Měrná cena: 7,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4061461708290