Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g

69 Kč Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Bílá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v mistrovská díla s bílou čokoládovou tubičkou

Potřebujete dodat vašim dezertům ten pravý šmrnc? Tato praktická čokoládová tubička je nepostradatelnou pomůckou pro každého, kdo miluje pečení a chce tvořit dokonalé nápisy či filigrány na narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitá kreativita: Stačí tubičku nahřát a můžete začít kreslit přímo na dezerty nebo vytvářet čokoládové dekorace na papíře, které pozvednou každé cukrářské potřeby na vyšší úroveň.

Snadná aplikace: Díky přesnému aplikátoru zvládnete jemné detaily i precizní linky, které vyžaduje vše na dort od začátečníků až po profesionály.

Prémiová kvalita: S touto tubičkou od prověřeného výrobce v našem eshopu Sladké potřeby snadno ozdobíte i náročnější dorty, které nadchnou každou vaši návštěvu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712390456

Složení: Cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), sušené odstředěné MLÉKO, emulgátor: E 322 (SÓJOVÝ LECITIN); sůl, aroma.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2458 kJ / 587 kcal, tuky 42,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 38,9 g), sacharidy 48,7 g (z toho cukry 47,2 g), protein 2,8 g, sůl 0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712390456
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

97fa34c268a6e3e973c774e225b591b3
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691259
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592
Kukuřičný sirup 500g
144 Kč
Měrná cena: 28,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211692621
Sušený vaječný bílek 50g
181 Kč
Měrná cena: 362 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697190
5e0f1ea288f04b34a53d96416d0c24e0
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594071127534
10714 CM107141
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 22,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712307140
0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
Buttercreme
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 29,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712322792
e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
445 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
Želatina vepřová typ A bloom 260 500g
305 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013877
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
80 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740
Poleva na psaní, zdobení a filigrány
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313998