Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF | Cukrářské potřeby

49 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
49 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
47 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF | Cukrářské potřeby

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Bio Agar 2x15g pro vegany - RUF, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Bio agar pro vegany. Balení 2 x 15 g.
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4002809050107
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílý - Mandle
1 031 Kč
Měrná cena: 25,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566810015
7ffd60ac340618faddf774d96bbbbc41
132 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229002679
90251a9d7a7633ed059f27ae3e43493a
223 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229001542
Topmix, instantní mléčný krém s vanilkovou příchutí 500g
146 Kč
Měrná cena: 29,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000000952
735a8420ddc140c4f9868573f353531f
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352732
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
89 Kč
Měrná cena: 44,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740
305875454f533f78932b10de1e376d04
644 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5005005003
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
Sušený vaječný bílek 50g
181 Kč
Měrná cena: 362 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697190
0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
154 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
Lyofilizované fíky 35g Brix
98 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402420
b1f31c3dd513528532b5ebb75fbb48b5
72 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318641