Ochucovací pasta kokos 100g - FunCakes

140 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
140 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
133 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta kokos 100g - FunCakes

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta kokos 100g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta kokos 100g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta s příchutí kokosu je vhodná nejen do krémů a zmrzliny, ale také na pečení. Obsah balení: 100 g.
Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 8720512693317
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Mango 200g
133 Kč
Měrná cena: 66,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873356
Ochucovací pasta do krému, Červený pomeranč 200g
172 Kč
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870409
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g Joypaste
263 Kč
Měrná cena: 131,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870058
Ochucovací pasta do krému, Lesní ovoce 200g Joypaste
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001942
170288ebd489d2d771b2b675664eb48d
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712303678
Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g Joypaste
246 Kč
Měrná cena: 123 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870218
Ochucovací cukrářská pasta Ecco! Kokos 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873363
Ochucovací pasta do krému, Mango 200g
168 Kč
Měrná cena: 84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870508
Ochucovací pasta do krému, Máta 200g Joypaste
173 Kč
Měrná cena: 86,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870225
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379
7ed91b30dfdeae0e4c1d3c5ef77df2b4
149 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693553
cd8519e37ee628b50b049d8c8b241cf5
228 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693423