Aroma pasta 120g ANANAS

137 Kč Měrná cena: 114,17 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
137 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
130 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g ANANAS
Ochucovací pasta ananas
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte vašim dezertům neodolatelnou chuť čerstvého ananasu

Proměňte pečení v profesionální zážitek: S naší prémiovou ananasovou pastou od Cake Masters získáte plnou a přirozenou chuť, kterou vaše dorty i lehké letní náplně okamžitě povýší na vyšší úroveň.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový profil: Díky vysokému obsahu kousků ananasu a koncentrátu šťávy dodá pasta vašim sladkostem autentický ovocný nádech.

Univerzální pomocník: Váš eshop Sladké potřeby nabízí vše na dort, přičemž tato pasta je ideální pro dochucení krémů, šlehaček, zmrzliny či těst na pečení.

Profesionální výsledek: Snadno dosáhnete vyvážené chuti, po které bude každý narozeninový dort chutnat přesně jako z vyhlášené cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712345968

Složení: Glukózový sirup, invertní cukrový sirup, kousky ananasu (12 %), voda, koncentrát ananasové šťávy (5 %), etylalkohol, škrob, okyselovadlo: kyselina citrónová; Mrkvový koncentrát, cukr, přírodní aroma. Může obsahovat stopy VAJEC, MLÉČNÝCH SLOŽEK a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1328 KJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712345968
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Banán 200g
144 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870362
Ztužovač krémů a šlehaček všech druhů jahodový
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 84,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348662
Ochucovací pasta do krému, Karamel 200g
140 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870423
Ochucovací pasta do krému, Švestka 200g
163 Kč
Měrná cena: 81,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870577
Ochucovací pasta do krému, Limetka 200g Joypaste
244 Kč
Měrná cena: 122 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870164
Ochucovací pasta, Zelené jablko 200g Joypaste
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870317
200g Ochucovací pasta Borůvka
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199787435
170288ebd489d2d771b2b675664eb48d
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712303678
Ochucovací pasta do krému, Vaječný likér 200g Joypaste
230 Kč
Měrná cena: 115 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870287
14638 CM146380
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346385
Ochucovací pasta do krému, Malina 200g Joypaste
💰 AKCE
169 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 84,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217870188
Ochucovací pasta do krému, Tiramisu 200g Joypaste
268 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870270