Aroma pasta 120g VLAŠSKÝ OŘECH /14638

154 Kč Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
154 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
146 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g VLAŠSKÝ OŘECH /14638
14638 CM146380
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům neodolatelnou chuť vlašských ořechů

Proměňte pečení v gurmánský zážitek: Tato vysoce koncentrovaná aroma pasta od Cake Masters přináší do vašich krémů, náplní i zmrzliny intenzivní a přirozenou chuť vlašských ořechů, se kterou budou vaše dorty chutnat jako od profesionála.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový profil: Stačí malé množství pro dosažení plné a bohaté chuti, díky čemuž jsou cukrářské potřeby této značky oblíbené v každém profi provozu i doma.

Všestranné využití: Pasta je ideální pro ochucení korpusů na narozeninový dort nebo jemných krémů, kde vytvoří dokonalou harmonii chutí.

Snadná práce: Díky praktické konzistenci ji snadno zapracujete do těsta i krému, čímž si zajistíte vše na dort, co potřebujete pro profesionální výsledek na vašem eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712346385

Složení: Glukózový sirup, invertní cukrový sirup, javorový sirup, dřeň z vlašských ořechů (OBSAHUJE OŘECHY), sirup z karamelového cukru, přírodní aroma, škrob. Může obsahovat stopy VJEČNÝCH a MLÉČNÝCH složek a LÍSKOVÝCH OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1328 KJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho celkem mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712346385
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Pistácie s kousky 200g
277 Kč
Měrná cena: 138,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870027
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 200g
367 Kč
Měrná cena: 183,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870812
Ochucovací pasta do krému, Červený meloun 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870393
Ochucovací pasta do krému, Limetka 200g Joypaste
244 Kč
Měrná cena: 122 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870164
14605 CM146050
Z NĚMECKA 🇩🇪
142 Kč
Měrná cena: 118,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346057
Ochucovací pasta do krému, Lískový ořech 200g
428 Kč
Měrná cena: 214 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870485
Ochucovací pasta do krému, Lesní plody 200g
162 Kč
Měrná cena: 81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870478
Ochucovací pasta do krému, Marakuja 200g
161 Kč
Měrná cena: 80,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000035145
Ochucovací pasta do krému, Káva 200g Joypaste
342 Kč
Měrná cena: 171 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870133
Ochucovací pasta Joypaste Malina 1,2 kg
889 Kč
Měrná cena: 74,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8033100446005
Ochucovací pasta do krému, Kiwi 200g Joypaste
196 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870140
Ochucovací pasta do krému, Švestka 200g
163 Kč
Měrná cena: 81,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870577