Aroma pasta 120g BANÁN

122 Kč Měrná cena: 101,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
122 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
116 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g BANÁN
Banánové aroma
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům intenzivní chuť čerstvých banánů

Pozvedněte své pečení na profesionální úroveň s prvotřídní aroma pastou, která promění obyčejné krémy a náplně v nezapomenutelný gurmánský zážitek. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší řešení, díky kterému bude váš příští narozeninový dort chutnat přesně jako z vyhlášené cukrárny.

Proč si produkt zamilujete

Autentická chuť: Koncentrovaná pasta z banánového pyré zajistí plnou a přirozenou chuť, kterou ocení každý milovník sladkostí.

Univerzální pomocník: Pasta je ideální pro ochucení náplní, zmrzliny či korpusů, a proto by neměla chybět při pečení vašich sladkých mistrovských děl.

Snadná práce: Díky vysoké koncentraci stačí jen malé množství k dosažení dokonalého výsledku, což z pasty dělá nepostradatelné cukrářské potřeby pro každou kreativní pekařku.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712345982

Složení: Glukóza, banánové pyré, invertní cukr, přírodní banánové aroma, kyselina citronová, přírodní aroma, ALKOHOL 96,5 % OBJ., pektin.

Dávkování: 20–40 g nebo i více na 1000 g ostatních surovin.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1328 kJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712345982
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Lesní plody 200g
162 Kč
Měrná cena: 81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870478
ae539cdc6c03b52ee3b22fb15ec3cd9b
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693652
Ochucovací pasta Joypaste Lesní plody 1,2kg
1 166 Kč
Měrná cena: 97,17 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908800786
14629 CM146290
Z NĚMECKA 🇩🇪
145 Kč
Měrná cena: 120,83 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346293
Ochucovací pasta do krému, Pistácie 200g
241 Kč
Měrná cena: 120,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001324
Ochucovací cukrářská pasta, Levandule 200g
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874353
OCHUCOVACÍ HRUŠKOVÁ PASTA
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345999
Vanilková ochucovací pasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
195 Kč
Měrná cena: 162,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346002
Ochucovací pasta ananas
Z NĚMECKA 🇩🇪
137 Kč
Měrná cena: 114,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345968
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g
207 Kč
Měrná cena: 103,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870379