Aroma pasta 120g BOURBON VANILKA - bez semínek

195 Kč Měrná cena: 162,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
195 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
185 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g BOURBON VANILKA - bez semínek
Vanilková ochucovací pasta
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům luxusní chuť pravé Bourbon vanilky

Proměňte domácí pečení v mistrovské dílo. Tato prémiová aroma pasta dodá vašim krémům, náplním i zmrzlině nezaměnitelně plnou a bohatou chuť, kterou si zamiluje celá rodina.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový zážitek: Stačí jen malé množství k tomu, aby váš narozeninový dort získal profesionální nádech.

Všestranné využití: Pasta je ideální pro dochucení nadýchaných krémů či pečení, kdy se cukrářské potřeby stávají vašimi nejlepšími pomocníky.

Snadná práce s těstem: Díky jemné konzistenci ji snadno zapracujete do jakékoliv směsi, což oceníte při přípravě, kde je vše na dort po ruce v našem eshopu Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346002

Složení: Glukózový sirup, invertní cukrový sirup, javorový sirup, dřeň z vlašských OŘECHŮ (OBSAHUJE OŘECHY), sirup z karamelového cukru, přírodní aroma, škrob. Může obsahovat stopy VAJEČNÝCH a MLÉČNÝCH složek a LÍSKOVÝCH OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1328 kJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Dávkování: Pro dokonalý výsledek doporučujeme použít 20 až 40 g pasty na 1000 g ostatních surovin, případně dle vlastní chuti při přípravě, kde hrají prim dorty všech druhů.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712346002
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

14613 CM146130
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346132
14605 CM146050
Z NĚMECKA 🇩🇪
142 Kč
Měrná cena: 118,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346057
Ochucovací pasta do krému, Broskev 200g Joypaste
150 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002079
Ochucovací pasta do krému, Červený meloun 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870393
Ochucovací pasta do krému, Tiramisu 200g Joypaste
268 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870270
Ochucovací pasta do krému, Mango 200g
168 Kč
Měrná cena: 84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870508
Ochucovací pasta, Zelené jablko 200g Joypaste
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870317
cd8519e37ee628b50b049d8c8b241cf5
228 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693423
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 200g
367 Kč
Měrná cena: 183,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870812
14624 CM146240
Z NĚMECKA 🇩🇪
125 Kč
Měrná cena: 104,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346248
Ochucovací pasta do krému, Černý rybíz 200g Joypaste
223 Kč
Měrná cena: 111,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870089
Ochucovací pasta Joypaste Malina 1,2 kg
889 Kč
Měrná cena: 74,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8033100446005