Aroma pasta 120g Jahoda

142 Kč Měrná cena: 118,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
142 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
135 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g Jahoda
14605 CM146050
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte vašim dezertům neodolatelnou chuť čerstvých jahod

Proměňte obyčejné pečení v mistrovské dílo: S profesionální aroma pastou od Cake Masters získá váš narozeninový dort nebo jemný krém autentickou ovocnou chuť, kterou si zamilují všichni hosté.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní aroma: Díky vysoké koncentraci stačí k dosažení bohaté chuti jen malé množství pasty při přípravě, kterou nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Univerzální použití: Pasta je ideální pro dochucení krémů, náplní, domácí zmrzliny či těst, což ocení každý nadšenec pro dorty a pečení.

Profesionální výsledek: S našimi cukrářské potřeby a touto pastou získáte vše na dort pro dosažení výsledků jako z luxusní cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712346057

Složení: Glukózový sirup, invertní cukrový sirup, javorový sirup, dřeň z vlašských ořechů (OBSAHUJE OŘECHY), sirup z karamelového cukru, přírodní aroma, škrob. Může obsahovat stopy VAJEČNÝCH a MLÉČNÝCH SLOŽEK a LÍSKOVÝCH OŘECHŮ.

Dávkování: 20-40g nebo i více na 1000g ostatních surovin.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712346057
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g Joypaste
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870256
Jablečná ochucovací pasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 113,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712345975
200g Ochucovací pasta Borůvka
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199787435
Ochucovací pasta do krému, Marakuja 200g
161 Kč
Měrná cena: 80,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000035145
Vanilková ochucovací pasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
195 Kč
Měrná cena: 162,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346002
Ochucovací pasta, Zelené jablko 200g Joypaste
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870317
14638 CM146380
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346385
Ochucovací pasta do krému, Lesní ovoce 200g Joypaste
231 Kč
Měrná cena: 115,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001942
14617 CM146170
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
Měrná cena: 111,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346170
14613 CM146130
Z NĚMECKA 🇩🇪
174 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346132
Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g
146 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870355
Ochucovací pasta do krému, Malina 200g
174 Kč
Měrná cena: 87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870492