Aroma pasta 120g JABLKO

136 Kč Měrná cena: 113,33 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
136 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
129 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g JABLKO
Jablečná ochucovací pasta
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům neodolatelnou chuť čerstvých jablek

Profesionální výsledek: S touto prémiovou pastou proměníte běžné dorty a krémy v mistrovská díla, která chutnají jako právě utržené ovoce ze sadu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní ovocný profil: Stačí jen malé množství a vaše pečení získá plnou a bohatou jablečnou chuť, kterou ocení každý milovník sladkého.

Univerzální pomocník: Pasta je ideální pro dochucení náplní, krémů nebo osvěžující zmrzliny, díky čemuž je pečení mnohem snadnější.

Snadná práce: Díky své konzistenci se perfektně zapracovává do hmoty, takže ji využijete na narozeninový dort nebo jemné dezerty z našeho eshop Sladké potřeby.

Pohodlné dávkování: Pro dosažení dokonalého výsledku doporučujeme přidat 50 g pasty na 1000 g ostatních surovin, čímž získáte vše na dort, co potřebujete pro úspěch.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712345975

Složení: Glukóza, ovocný koncentrát jablečná šťáva 31 %, invertní cukr, kyselina citronová E330, přírodní aromata, ALKOHOL 96,5 % OBJ.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1328 KJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712345975
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

14638 CM146380
Z NĚMECKA 🇩🇪
154 Kč
Měrná cena: 128,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346385
Ochucovací pasta do krému, Borůvka 200g Joypaste
263 Kč
Měrná cena: 131,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870058
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Vanilková ochucovací pasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
195 Kč
Měrná cena: 162,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346002
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g Joypaste
💰 AKCE
172 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
2017000001379
Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g Joypaste
158 Kč
Měrná cena: 79 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870034
Ochucovací pasta do krému, Lískový ořech 200g
428 Kč
Měrná cena: 214 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870485
d01e7b5a62cbd44ae141091bfd26e6e8
154 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693461
Ochucovací pasta do krému, Ananas 200g
146 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870355
6264a171b896c848dfec907595cf4bde
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693362
Ochucovací pasta do krému, Tiramisu 200g Joypaste
268 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870270
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g
144 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870362