Aroma pasta 120g LANÝŽOVÉ PRALINKY

171 Kč Měrná cena: 142,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
171 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
162 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g LANÝŽOVÉ PRALINKY
14636 CM146360
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dezertům luxusní chuť lanýžových pralinek

Proměňte obyčejné pečení v mistrovské dílo. Naše prémiová ochucovací pasta od Cake Masters dodá krémům, náplním i zmrzlině neodolatelnou chuť, kterou si zamiluje celá vaše rodina při každém narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový zážitek: Stačí jen malé množství k dosažení plné a bohaté chuti, díky které budou vaše dorty chutnat jako od špičkového cukráře.

Univerzální pomocník: Pasta je ideální pro pečení, přípravu náplní nebo ochucení zmrzliny, což z ní dělá nepostradatelný kousek pro každé cukrářské potřeby.

Snadná práce: Díky své konzistenci se pasta skvěle zapracovává do hmot, a proto je u nás v eshop Sladké potřeby velmi oblíbená pro vše na dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346361

Složení: Glukózový sirup, sirup z invertního cukru, LÍSKOVÉ OŘECHY (OBSAHUJE OŘECHY), nízkotučný kakaový prášek, originální jamajský rum, přírodní aroma. Může obsahovat stopy VEJCE.

Dávkování: 40g nebo i více na 1000g ostatních surovin.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1328 KJ / 313 kcal, tuky 0,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 76 g (z toho cukry 42,9 g), protein 0,1 g, sůl 0 g.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712346361
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Červený pomeranč 200g
172 Kč
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870409
Ochucovací pasta do krému, Limetka 200g Joypaste
244 Kč
Měrná cena: 122 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870164
Ochucovací pasta do krému, Malina 200g
174 Kč
Měrná cena: 87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870492
Ochucovací pasta do krému, Mango 200g
168 Kč
Měrná cena: 84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870508
14604 CM146040
Z NĚMECKA 🇩🇪
152 Kč
Měrná cena: 126,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712346040
Ochucovací pasta do krému, Broskev 200g Joypaste
150 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002079
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 1kg v kyblíku
1 631 Kč
Měrná cena: 163,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443009042
Ochucovací pasta do krému, Banán 200g
144 Kč
Měrná cena: 72 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870362
Ochucovací pasta do krému, Kiwi 200g Joypaste
196 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870140
Ořechová pasta z pistáciových jader 100% 200g
367 Kč
Měrná cena: 183,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870812
Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870416