Aroma pasta 120g VAJEČNÝ LIKÉR

152 Kč Měrná cena: 126,67 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
152 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
144 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Aroma pasta 120g VAJEČNÝ LIKÉR
14604 CM146040
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte vašim dezertům nezaměnitelnou chuť vaječného likéru

Objevte tajemství profesionálních cukrářů, kteří vědí, že základem úspěchu je prvotřídní aroma. Tato pasta promění vaše dorty v gurmánský zážitek, na který nikdo nezapomene.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuťový profil: Stačí jen malé množství k tomu, aby vaše krémy, náplně i zmrzlina získaly plnou a bohatou chuť vaječného likéru.

Univerzální pomocník: Pasta je ideální pro moderní cukrářské potřeby a skvěle se hodí i do těst při pečení.

Profesionální výsledek: S produkty z našeho eshop Sladké potřeby zvládnete hravě vytvořit luxusní narozeninový dort.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346040

Složení: VAJEČNÝ LIKÉR (30%), glukózový sirup, sušený VEJCE žloutek, přírodní aroma, sirup z invertního cukru, škrob. Může obsahovat stopy MLÉČNÝCH SLOŽEK a OŘECHŮ.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1328 KJ / 313 kcal, tuky 0,2 g, z toho celkem mastné kyseliny 0 g, sacharidy 76 g, z toho cukry 42,9 g, protein 0,1 g, sůl 0 g.

Dávkování: 20 až 40 g nebo i více na 1000 g ostatních surovin pro dokonalé vše na dort.

Kategorie: Ochucovací pasty
EAN: 4250712346040
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ochucovací pasta do krému, Pomeranč 200g
155 Kč
Měrná cena: 77,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870560
Ztužovač krémů a šlehaček všech druhů jahodový
Z NĚMECKA 🇩🇪
101 Kč
Měrná cena: 84,17 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712348662
58c199f27087a805013e35e21f7a1712
193 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712395505
Ochucovací cukrářká pasta Joypaste Pistácie 200g
279 Kč
Měrná cena: 139,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874056
Ochucovací pasta do krému, Jahoda 200g
182 Kč
Měrná cena: 91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870416
Ochucovací cukrářská pasta Fík 200g
138 Kč
Měrná cena: 69 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000017955
Ochucovací pasta do krému, Švestka 200g
163 Kč
Měrná cena: 81,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870577
Ochucovací cukrářská pasta, Levandule 200g
185 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217874353
Ochucovací pasta do krému, Červený pomeranč 200g
172 Kč
Měrná cena: 86 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870409
Ochucovací pasta Joypaste Malina 1,2 kg
889 Kč
Měrná cena: 74,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8033100446005
4f277d047ba6e06e3d7d7151b1d81979
139 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693560
ae539cdc6c03b52ee3b22fb15ec3cd9b
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693652