BALÍK - Mouka hladká 10 x 1 kg

154 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
154 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
146 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
BALÍK - Mouka hladká 10 x 1 kg

Detailní popis produktu

BALÍK - Mouka hladká 10 x 1 kg za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . BALÍK - Mouka hladká 10 x 1 kg máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Pšeničná mouka hladká

Složení produktu BALÍK - Mouka hladká 10 x 1 kg:


#ShowMore#

Potravinářská pšenice

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - BALÍK - Mouka hladká 10 x 1 kg / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1461kJ, Bílkoviny 12g, Tuky 1,7g, Mastné kyseliny nasycené 0,2g, Sacharidy 69g, Cukry 2g, Sůl 0,01g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 1000g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Výrobky se skladují u dodavatele i zákazníka: v suchých a čistých prostorech, dobře větratelných, při relativní vlhkosti do 75%, ve vzdálenosti nejméně 5cm od stěn, odděleně od látek aromatických.
VÝROBCE
GoodMills Česko s.r.o., Českomoravská 2420/15, 190 00 Praha 9
Kategorie: Klasická i zdravá mouka - vše na jednom místě
EAN: 18594060910823
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 1531
Kód výrobce: 128.8
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

95736de5deb6a50fbe59169e2dcf4379
💰 AKCE
711 Kč
(–8 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040451908
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 400g
252 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000003586
10359 CM103591
Z NĚMECKA 🇩🇪
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712303593
Buttercreme
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 29,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712322792
Želatina vepřová typ A bloom 260 500g
305 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000013877
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390395
Fondánová cukrová poleva Carla 15kg
1 331 Kč
Měrná cena: 8,87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019691308
Glukózový sirup 500g
138 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691204
Kotányi Perníkové koření - medový perník 20 g
💰 AKCE
32 Kč
(–3 %)
Měrná cena: 160 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590132015222
Pektin NH 40g
109 Kč
Měrná cena: 272,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381