Německý MARCIPÁN 1:3 250g

109 Kč Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
109 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
104 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Německý MARCIPÁN 1:3 250g
10359 CM103591
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům profesionální vzhled s německým marcipánem

Proměňte pečení v umění: Tento špičkový marcipán je již dokonale prohnětený, což vám ušetří čas a zajistí hladký povrch při každém zdobení. V našem eshop Sladké potřeby víme, že správná surovina je základem úspěchu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná manipulace: Hmota je pružná a méně lepivá, takže modelování figurek či potahování zvládnete bez zbytečného trápení.

Profesionální kvalita: Díky svému složení udržuje tvar i čerstvost, což oceníte při přípravě na narozeninový dort.

Vše na dort na jednom místě: Vyzkoušejte marcipán v kombinaci s kvalitní cukrářské potřeby pro dosažení dokonalého výsledku.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712303593

Složení: Cukr, MANDLE (32%) (OBSAHUJE OŘECHY), voda, glukózový sirup, invertáza. Může obsahovat stopy LÍSKOVÝCH OŘECHŮ a PISTÁCIÍ.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1902 KJ / 454 kcal, Tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,1 g), Sacharidy 67 g (z toho cukry 65 g), Bílkoviny 6 g, Sůl 0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712303593
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Lyofilizované liči 35g Brix
117 Kč
Měrná cena: 334,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402468
Variegato protírací pasta Ecco! Slaný karamel 200g
73 Kč
Měrná cena: 36,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873318
Buttercreme
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 29,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712322792
77cc6a3aa1b3ab77ea24991459e8703f
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514326
Směs na nadýchaný jahodový krém 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪
207 Kč
Měrná cena: 46 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390364
Poleva na psaní, zdobení a filigrány
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313998
Marcipán pravý - Marcipánová plastelína 90g
89 Kč
Měrná cena: 98,89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8594037362948
5e0f1ea288f04b34a53d96416d0c24e0
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594071127534
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390395
Lyofilizované borůvky 35g Brix
147 Kč
Měrná cena: 420 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560442
Cukrářská čokoláda na psaní
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313981
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
80 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740