Směs na MÁSLOVÝ krém 400g | CakeMasters Buttercreme

118 Kč Měrná cena: 29,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
118 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
112 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na MÁSLOVÝ krém 400g | CakeMasters Buttercreme
Buttercreme
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dokonalý máslový krém pro vaše cukrářská mistrovská díla

Dosáhněte profesionálních výsledků při pečení díky směsi CakeMasters, se kterou vytvoříte hedvábně jemný krém během několika minut. Vaše dorty získají díky této směsi perfektní strukturu, která drží tvar a skvěle chutná.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Snadná příprava: Stačí smíchat s vodou a máslem a během chvilky získáte stabilní základ pro každé narozeninový dort.

Univerzální použití: Tato směs představuje vše na dort, co potřebujete pro krémové náplně i precizní zdobení.

Profesionální výsledek: Ideální volba pro každého, kdo hledá kvalitní cukrářské potřeby pro dokonalé pečení doma i v profesionální kuchyni.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712322792

Složení: Cukr, dextróza, modifikovaný škrob, nehydrogenovaný rostlinný olej (kokosový olej), glukózový sirup, kukuřičný škrob, sušené MLÉKO, zahušťovadlo: E404; aromata, MLÉČNÉ PROTEINY, regulátor kyselosti: E330; emulgátory: E472a, E471; Stabilizátor: E340ii. Může obsahovat stopy VEJCE, SÓJOVÉ SLOŽKY a OŘECHY.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 456 kcal, tuky 36 g (z toho celkem mastné kyseliny 21 g), sacharidy 32 g (z toho cukry 30 g), protein 0,79 g, sůl 0,02 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712322792
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

silikonova podlozka na peceni makronek 42x295cm 20210923132341269939423
💰 AKCE
219 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
SIL-22
Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560411
Pektin NH 40g
114 Kč
Měrná cena: 285 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381
Zavařenina LIČI 425g kompot z Německa
69 Kč
Měrná cena: 16,24 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4311501703724
Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4
83 Kč
Měrná cena: 830 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364645
Vařená náplň ořechová 1kg
213 Kč
Měrná cena: 21,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0694
b874769ab1b2085cfbddab278ac4b7e9
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809050107
1e424bc1c2f0c2e54032d6294164eee4
428 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908800076
Instatní šlehačka 45g - Šlehačka v prášku
31 Kč
Měrná cena: 31 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072600316
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
6da2043823df831924fefceaaae63a2e
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229004451
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592