Čokofloky z bílé čokolády 80 g k zapékání i dekoraci

81 Kč Měrná cena: 101,25 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
81 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
77 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokofloky z bílé čokolády 80 g k zapékání i dekoraci

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Pravá bílá termostabilní čokoláda k zapekání do cupcakes a zdobení dezertů

Tato pravá bílá čokoláda má několik využití. Je vhodná jak pro pečení resp. zapékání, tak rovnako i pro závěrečné dekorování pečených muffinků, cupckaes, a jiných sladkých dobrot jako jsou dorty. Lze ji dokonce mrazit a využít jako čokoládu na nanuky.

Složení:

cukr, sušené plnotučné MLÉKO, kakaové máslo, odtučněné sušené MLÉKO, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, přírodní vanilkové aroma

Hmotnost: 80 g

Výživové údaje na 100g:

Energie 2212 kJ / 529 kcal, Tuky 27,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 16,5 g, Sacharidy 63,2 g, z toho cukry 62,7 g, Bílkoviny 6,7 g, Sůl 0,19 g

Země původu:

Česká republika

 

Kategorie: Čokolády bílé, karamel a ruby
EAN: 8594037362115
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Ruby čokoláda na polévání Ice 250g
313 Kč
Měrná cena: 125,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008823
5321659deffd32852f65f50da65222f9
300 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002925
2a8e07e97d526f8e408907c99c5ff969
210 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309281
9ea89d2e32b9cb69145253e787a97000
204 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309311
eb10bfa1c2a81d784b18aa5252b5cce3
4250712394836
c0753d740d18acec2b2922957fc12b9b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008086
Bílá čokoláda na polévání Ice 250g
225 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008540
cz pim 266837001001 00
1 678 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364294
de6cbad0d97b5ccaba1bbfd479835338
194 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840487
af03c2f438a0ca7c14ffcdb16591aeb9
2 748 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522717068
Blanxart Pravá bílá čokoláda Born 28% 500g
296 Kč
Měrná cena: 59,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008614