Bílá čokoláda na polévání Ice 250g

225 Kč Měrná cena: 90 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
225 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
214 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Bílá čokoláda na polévání Ice 250g

Detailní popis produktu

Bílá čokoláda na polévání Ice Callebaut pro dokonalou křupavou vrstvu

Luxusní poleva bez nutnosti temperování: Dopřejte svým nanukům i mraženým dezertům sametový lesk a neodolatelnou křupavost. Náš eshop Sladké potřeby přináší tuto výjimečnou čokoládu, se kterou hravě zvládnete domácí pečení i zmrzlinářské kreace na profesionální úrovni.

Proč si produkt zamilujete

Bleskové tuhnutí bez temperování: Stačí ji pouze zahřát a při kontaktu se studeným povrchem během několika sekund vytvoří dokonale pevnou krustu, k čemuž se perfektně hodí silikonová forma na nanuk.

Vysoký obsah kakaového másla: V ústech se tato jemná bílá čokoláda Callebaut okamžitě rozplývá a rozvine plnou mléčnou chuť, což oceníte i při míchání pravé stracciatelly.

Kreativní využití pro moderní dorty: Špičkové cukrářské potřeby vám pomohou ozdobit narozeninový dort i drobné zákusky, k čemuž vám spolehlivě poslouží praktická cukrářská spatule a další sortiment pokrývající vše na dort.

Parametry a složení

Značka: CALLEBAUT | EAN: 2025000008540

Složení: kakaové máslo, cukr, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, MLÉČNÝ TUK, emulgátor SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 38,5%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2692 kJ/643 kcal, tuky 50,6 g (z toho nasycené 30,5 g), sacharidy 41,3 g (z toho cukry 40,9 g), bílkoviny 5,5 g, sůl 0,19 g

Kategorie: Čokolády bílé, karamel a ruby
EAN: 2025000008540
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

af03c2f438a0ca7c14ffcdb16591aeb9
1 944 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522717068
cz pim 266837001001 00
1 678 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364294
cz pim 424709001001 00
1 057 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4337182128540
c0753d740d18acec2b2922957fc12b9b
298 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008086
Čokoláda bílá W2 400g - prémiová
349 Kč
Měrná cena: 87,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5410522556704
Čokoládové dropsy termostabilní bílé 23,5% 250g
123 Kč
Měrná cena: 49,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006966
eb10bfa1c2a81d784b18aa5252b5cce3
4250712394836
9ea89d2e32b9cb69145253e787a97000
159 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309311
4df85334f20a0cc2fd0e4d8e1303c818
💰 AKCE
541 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5410522730357
Bílá čokoláda k zapékání
81 Kč
Měrná cena: 101,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037362115
2a8e07e97d526f8e408907c99c5ff969
164 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309281