Čokoláda bílá W2 400g - prémiová | Skvělé pro Váš domácí dort

349 Kč Měrná cena: 87,25 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
349 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
332 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoláda bílá W2 400g - prémiová | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Prémiová belgická bílá čokoláda Callebaut W2 pro dokonalé cukrářské tvoření

Lahodná chuť a všestranné využití: Vyhlášená belgická bílá čokoláda Callebaut W2 promění vaše domácí i profesionální pečení v neodolatelný chuťový zážitek. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto surovinu s plnou mléčnou chutí, která spolehlivě pozvedne každý slavnostní i narozeninový dort na vyšší úroveň.

Proč si produkt zamilujete

Ideální tekutost: Čokoládové pestičky se snadno rozpouští a perfektně se hodí pro výrobu pralinek i tabulek, k čemuž vám skvěle poslouží silikonová forma na čokoládu.

Snadné tónování: Jemnou smetanovou barvu můžete jednoduše přizpůsobit pro barevné dorty, pokud se do rozpuštěné směsi přidá vysoce koncentrovaná olejová barva na čokoládu.

Perfektní kombinovatelnost: V naší nabídce pořídíte vše na dort, takže čokoládový krém hravě doplní hladká cukrářská potahovací hmota i další profesionální cukrářské potřeby včetně detailů jako jedlé cukrářské zdobení.

Parametry a složení

Značka: Callebaut | EAN: 5410522556704

Obsah kakaové sušiny: min. 28%

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor E322 SÓJOVÝ LECITIN, přírodní vanilkové aroma

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2379 kJ / 569 kcal, tuky 36 g (z toho nasycené 22 g), sacharidy 55 g (z toho cukry 55 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,21 g

Kategorie: Čokolády bílé, karamel a ruby
EAN: 5410522556704
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

5321659deffd32852f65f50da65222f9
300 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002925
cz pim 424709001001 00
1 057 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4337182128540
cz pim 266837001001 00
1 678 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364294
eb10bfa1c2a81d784b18aa5252b5cce3
4250712394836
2a8e07e97d526f8e408907c99c5ff969
210 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309281
Pravá bílá čokoláda 31% 1kg
455 Kč
Měrná cena: 45,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180064369
Ruby čokoláda na polévání Ice 250g
313 Kč
Měrná cena: 125,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008823
4df85334f20a0cc2fd0e4d8e1303c818
💰 AKCE
541 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5410522730357
Čokoládové dropsy termostabilní bílé 23,5% 250g
123 Kč
Měrná cena: 49,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006966
Bílá čokoláda na polévání Ice 250g
225 Kč
Měrná cena: 90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008540
af03c2f438a0ca7c14ffcdb16591aeb9
2 748 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522717068