Čokoládové dropsy termostabilní bílé 23,5% 250g

123 Kč Měrná cena: 49,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
123 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
117 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové dropsy termostabilní bílé 23,5% 250g

Detailní popis produktu

Dokonalé pečení s termostabilními bílými dropsy Eurocao

Křupavé kousky bílé čokolády, které drží tvar: Objevte spolehlivého pomocníka pro každodenní i sváteční pečení, který se v troubě nerozpustí a zachová si svou pevnou strukturu. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší tuto prvotřídní surovinu s 23,5% obsahem kakaové sušiny pro ty nejchutnější sladké výsledky.

Proč si produkt zamilujete

Odolnost vůči vysokým teplotám: Kousky čokolády si spolehlivě drží svůj tvar v těstě a postarají se o to, aby každá forma na pečení vydala dokonale propečený moučník s čokoládovými kapkami.

Všestranné využití pro sladké dorty: Jemná chuť s nádechem vanilky skvěle vynikne v cookies, muffinech i pro nadýchaný narozeninový dort. Tyto kvalitní cukrářské potřeby promění i obyčejný piškot v neodolatelný dezert.

Perfektní souhra chutí: Bílou čokoládu v těstě skvěle doplní kontrastní cukrářská poleva nebo na povrchu jemná potahovací hmota. V naší nabídce snadno pořídíte vše na dort a vytvoříte cukrářské dílo přesně podle svých představ.

Parametry a složení

Značka: Eurocao | EAN: 2025000006966

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor E322 slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny 23,5%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2207 kJ/529 kcal, tuky 29,6 g (z toho nasycené 18,4 g), sacharidy 63,1 g (z toho cukry 63,1 g), vláknina 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,17 g

Kategorie: Čokolády bílé, karamel a ruby
EAN: 2025000006966
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 266837001001 00
1 678 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364294
5321659deffd32852f65f50da65222f9
300 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002925
af03c2f438a0ca7c14ffcdb16591aeb9
2 748 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410522717068
eb10bfa1c2a81d784b18aa5252b5cce3
4250712394836
Blanxart Pravá bílá čokoláda Born 28% 500g
296 Kč
Měrná cena: 59,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008614
c0753d740d18acec2b2922957fc12b9b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008086
2a8e07e97d526f8e408907c99c5ff969
210 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309281
9ea89d2e32b9cb69145253e787a97000
204 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712309311
4df85334f20a0cc2fd0e4d8e1303c818
💰 AKCE
541 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5410522730357
Čokoláda bílá W2 400g - prémiová
349 Kč
Měrná cena: 87,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5410522556704
de6cbad0d97b5ccaba1bbfd479835338
194 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840487
Ruby čokoláda na polévání Ice 250g
313 Kč
Měrná cena: 125,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008823