Čokoládová dekorace na dort - dinosauři, 6 ks

87 Kč Měrná cena: 14,50 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
87 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
83 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace na dort - dinosauři, 6 ks
Čokoládová dekorace na dort - dinosauři, 6 ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Hravá čokoládová dekorace dinosauři pro nezapomenutelný dětský dort

Dobrodružství z pravěku na dosah ruky: Figurky dinosaurů Cake-Masters promění každé domácí pečení v nezapomenutelnou výpravu do světa ještěrů. Pořiďte si vše na dort pohodlně na jednom místě a vytvořte velkolepý narozeninový dort, který nadchne malé i velké oslavence.

Proč si produkt zamilujete

Precizní a stabilní zpracování: Detailní provedení zaručuje, že tato kvalitní čokoládová dekorace skvěle drží tvar a stane se dominantním prvkem každé sladkosti.

Bleskové zdobení bez námahy: Vyzdobte moderní dorty i drobné dezerty během chvilky pouhým usazením figurek na krém nebo tam, kde je základem hladká potahovací hmota.

Všestranné využití v cukrařině: Náš eshop Sladké potřeby nabízí spolehlivé cukrářské potřeby, se kterými dinosaury snadno zkombinujete také pro barevné cukrářské zdobení muffinů, cupcaků či slavnostních řezů.

Parametry a složení

Značka: Cake-Masters | EAN: 4250712395420

Balení: 6 ks (hmotnost 0,05 kg, rozměry balení 9 × 4 × 12 cm)

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 4250712395420
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule bílé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
84 Kč
Měrná cena: 4,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013218
Čokoládové hobliny jahodové 80g
88 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8594217870973
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
Čokoládové koule růžové trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721944
Čokoládové koule Neptun modré 7ks
280 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116706187
Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Čokoládová dekorace Panna Cotta tmavá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000011086
Žluté šupiny z polevy na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008984
f6353e109cc6f7ca1f28340ba01f0535
40 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809025075