Zdobení na cukroví, dorty - ZELENÝ MIX v sáčku 80g

88 Kč Měrná cena: 110 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ZELENÝ MIX v sáčku 80g
Zdobení na cukroví, dorty - ZELENÝ MIX v sáčku 80g /18232
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Oživte své dorty s pestrým zeleným zdobením

Proměňte pečení v zábavu: Toto stylové zelené zdobení od Cake Masters dodá vaše dorty i drobné zákusky okamžitě luxusní vzhled.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Vytvořte jedinečný narozeninový dort, který díky sytě zeleným odstínům zazáří na každé oslavě.

Snadná aplikace: Praktické balení v sáčku umožňuje precizní dávkování, které oceníte při kreativní práci, kdy hledáte cukrářské potřeby pro dokonalé detaily.

Všestrannost: Ideální pro každé pečení, ať už zdobíte cupcakes, dorty nebo sušenky, u nás najdete vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712382321

Složení: Pufovaná rýže, moučkový cukr, kukuřičný škrob, barviva: E 102* (tartrazin), E 131 (Patentblau V), E 170 (uhličitan vápenatý), E 174 (stříbro), PŠENIČNÁ MOUKA, voda, akáciová guma, leštící látka: šelak.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1525 Kj / 367 kcal, tuk 0,7 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,3 g, sacharidy 81,3 g / z toho cukry 70 g, bílkoviny 10 g, sůl 0,3 g.

Upozornění: E 102 (tartrazin) může ovlivnit činnost a pozornost dětí.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712382321
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593
ac566d9c91809ed77e6d7b27811e5770
64 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399350
Cukrové perly zlaté 5 mm 50g
57 Kč
Měrná cena: 114 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000011809
fd2c66e5a90ea84cd95de57c33a539b7
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117404
Čokoládové hobliny mléčné na zdobení dortů 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217873424
12565 CM125650
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325656
Cukrová dekorace Culpitt Kluk nebo Holka? 12 ks /18487
Z NĚMECKA 🇩🇪
116 Kč
Měrná cena: 9,67 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462210213
Cukrové perly, červené a bílé 7mm 40g, Vánoční Santa kuličky
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000018785
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581