Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks

84 Kč Měrná cena: 4,20 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
84 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
80 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Luxusní mramorový design pro vaše dorty

Dokonalý vizuální efekt: Pozvedněte své pečení na vyšší úroveň s elegantními trojúhelníky z bílé čokolády s jemným mramorováním. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší prémiové cukrářské potřeby, se kterými získá každý narozeninový dort i drobný zákusek neodolatelný vzhled.

Proč si produkt zamilujete

Rychlé a profesionální zdobení: Ozdoby stačí jednoduše zapíchnout do povrchu dezertu, kde spolehlivě drží nadýchaný cukrářský krém i čerstvá šlehačka.

Všestranné využití: Trojúhelníky perfektně vyniknou v kontrastu, pokud je jako podklad použita hladká potahovací hmota nebo tmavá čokoládová poleva.

Kompletní řešení bez námahy: V balení najdete 20 kusů připravených k okamžitému servírování, se kterými snadno pořídíte vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

EAN: 2021000013218 | Rozměr: 3,5 x 5,5 cm | Balení: 20 ks

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat SÓJU.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2322 kJ/555 kcal, tuky 34,2 g (z toho nasycené 20,5 g), sacharidy 54,5 g (z toho cukry 53,4 g), bílkoviny 5,9 g, sůl 0,16 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2021000013218
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zrníčka kávy z tmavé čokolády 80g - bez obsahu kávy
98 Kč
Měrná cena: 122,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037361989
Čokoládové koule bílo-fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705517
Čokoládové koule Neptun modré 7ks
280 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116706187
Čokoládové koule perleťové modré 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704930
Čokoládové koule fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705531
d40bb6c4b8ee452459ee24acf723f7ef
104 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516160
Cukrové perly stříbrné malé 1kg
1 077 Kč
Měrná cena: 107,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8009293129384
Motýlci 16 ks - bílá čokoláda s potiskem
Z RAKOUSKA 🇦🇹
71 Kč
Měrná cena: 4,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000838267
Čokoládové koule Florence na dort 7ks
129 Kč
Měrná cena: 18,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000007945
Čokoládové hobliny jahodové 4kg
3 067 Kč
Měrná cena: 76,68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001638