Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé s puntíky 20ks

123 Kč Měrná cena: 6,15 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
123 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
117 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé s puntíky 20ks
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé s puntíky 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Elegantní bílé čokoládové trojúhelníky pro dokonalé finální zdobení

Okamžitý profesionální vzhled: Dodejte svým dezertům luxusní šmrnc bez zdlouhavé práce a posuňte domácí pečení na novou úroveň. Tyto trojúhelníky z bílé čokolády s hravým puntíkovaným vzorem promění každý narozeninový dort i drobný zákusek v mistrovské dílo. Náš eshop Sladké potřeby vám nabízí prvotřídní cukrářské potřeby, se kterými dosáhnete dokonalého výsledku během okamžiku.

Proč si produkt zamilujete

Efektní design: Kontrastní tečkovaný motiv okamžitě upoutá pozornost a báječně vynikne v případě, že je podkladem tmavá čokoládová poleva na dort.

Univerzální využití: Ozdoby mají perfektní velikost pro moderní dorty, cupcakes i slavnostní řezy. Získáte tak stylové a rychlé řešení představující vše na dort v jednom kroku.

Snadná aplikace: Dekorace stačí zasadit do nadýchaného krému, k jehož nanesení poslouží cukrářská zdobící špička na krém. Výborně drží také na hladkém povrchu, který vytvoří potahovací hmota na dort.

Parametry a složení

EAN: 2021000012495 | Rozměr: 3,5 x 5,5 cm | Balení: 20 ks

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, SUŠENÁ SYROVÁTKA, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2276,4 kJ/544,7 kcal, tuky 31,4 g (z toho nasycené 18,9 g), sacharidy 59,7 g (z toho cukry 58,5 g), vláknina 1,2 g, bílkoviny 4,8 g, sůl 0,25 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2021000012495
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

f9e2edeadea4f6716ef05ae053264a5b
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106464
Čokoládové koule růžové trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721944
9278b7363d95b0158c63e1ac302be959
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000000017
Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
101 Kč
Měrná cena: 126,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000446585
Čokoládové hobliny limetkové 2,5kg
1 877 Kč
Měrná cena: 75,08 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001683
Čokoládová dekorace Bristle jehličky tmavé 50g
52 Kč
Měrná cena: 104 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000039068
d40bb6c4b8ee452459ee24acf723f7ef
104 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516160
Čokoládové trubičky rolované pruhované 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
79 Kč
Měrná cena: 98,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000826028
Čokoládové koule smaragdové 7ks
265 Kč
Měrná cena: 37,86 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705609
Čokoládová dekorace květy Magnolia bílá 10ks
65 Kč
Měrná cena: 6,50 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000008079