Zdobení na cukroví, dorty - ŽLUTÝ MÁČEK, Německo 90g

73 Kč Měrná cena: 81,11 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
73 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
69 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - ŽLUTÝ MÁČEK, Německo 90g
MÁČEK ŽLUTÝ
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Rozzařte své pečení s dokonalým žlutým máčkem

Proměňte domácí pečení v profesionální umění: S tímto sytě žlutým cukrovým zdobením od Cake Masters dodáte každému dezertu ten pravý šmrnc, který nadchne všechny hosty.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý vizuální efekt: Drobná cukrová zrnka o průměru 1 mm jsou ideální volbou, když potřebujete doladit dorty k naprosté dokonalosti.

Profesionální výsledek: Naše cukrářské potřeby vám pomohou vytvořit oslnivý narozeninový dort, na který nikdo nezapomene.

Snadná aplikace: Praktické balení zajistí, že vše na dort budete mít vždy po ruce pro rychlé a precizní pečení.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712346637

Složení: cukr, dextróza, rýžová mouka, glukózový sirup, barvivo: E 124*; aroma, acidifikátor: kyselina citrónová; krycí činidlo: karnaubský vosk; Sůl. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJI, PŠENICE. (*může ovlivnit aktivitu a pozornost dětí).

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1655 KJ / 390 kcal, tuk 1,5 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712346637
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrové zdobení, Pastel mix 80g - zelená, šedá, krémová
140 Kč
Měrná cena: 140 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281107428
Cukrové zdobení na dort Piráti 3 x 23,3g
55 Kč
Měrná cena: 78,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599773448
12562 CM125620
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 357,89 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325625
Marcipánová dekorace - květy rudé růže 4 ks - 4 cm
Z NĚMECKA 🇩🇪
97 Kč
Měrná cena: 24,25 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712320774
2dc73908cd8df368b1f8d579f635d5fe
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399848
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
afa364603316f7ed68ebfb8d64bf076e
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622038267
Cukrové hvězdičky modré 50g
35 Kč
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000006768
12085 CM120850
Z NĚMECKA 🇩🇪
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320859