Sypání Fun Cakes - modro-bílé HVĚZDIČKY /F52060

93 Kč Měrná cena: 155 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
93 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
88 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Sypání Fun Cakes - modro-bílé HVĚZDIČKY /F52060
Cukrové hvězdičky modro bílé
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v hvězdnou podívanou

Dodejte svým výtvorům profesionální šmrnc pomocí veselého sypání od FunCakes. Tyto modro-bílé hvězdičky jsou ideální volbou pro každého, kdo bere pečení jako umění a chce oslnit hosty.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý efekt: Stačí špetka a každý narozeninový dort získá neodolatelný vzhled během několika sekund.

Všestrannost: Hvězdičky využijete nejen na dorty, ale i na cupcakes či sušenky, které nabízí náš eshop Sladké potřeby.

Profesionální zdobení: Pro dosažení precizního výsledku doporučujeme nanášet hvězdičky pomocí pomůcek, jako je cukrářský štětec nebo pinzeta z naší nabídky.

Kreativita bez hranic: Sypání je nezbytností, pokud hledáte vše na dort a chcete si pečení skutečně užít.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720143517679

Složení: cukr, rýžová mouka, rostlinný olej a tuk (řepkový), ztužený rostlinný olej a tuk (řepkový), zahušťovadlo: E413, barvivo: E133, aroma.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1762 KJ / 419 kcal, tuk 4,8 g (z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g), sacharidy 93,4 g (z toho cukry 88,2 g), protein 0,6 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 8720143517679
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
91e169552f68bfe4fc93549f713e1b5a
250 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232773147
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
Mandlový Krokant - pražený, rakouský 150g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
84 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
9100000157955
11bc1a278c947ddfcbd597aa77a0b4bc
264 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232770900
5e0f99d7c047a0bf42a4604a3ebf5a06
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000810
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
Cukrové perly, světle zelené 5mm 50g
39 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005624
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
Zapékací čokoláda, tmavá 45% 1 kg Cake Masters
Z NĚMECKA 🇩🇪
317 Kč
Měrná cena: 31,70 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712314315
6f912d8642d96f449ec2a0858ae9f7a8
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000766
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492