Čokoládová psací - zdobící pera - Choco Writer, sada 8 ks

513 Kč Měrná cena: 64,13 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
513 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
487 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová psací - zdobící pera - Choco Writer, sada 8 ks
Čokoládová psací - zdobící pera - Choco Writer, sada 8 ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Vytvořte úchvatné čokoládové nápisy a ozdoby snadno jako tužkou

Barevná sada Choco Writer od Cake-Masters: Tato praktická čokoládová pera posunou vaše pečení na zcela novou úroveň, ať už chystáte slavnostní narozeninový dort nebo drobné dezerty. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší sadu osmi tub, se kterými ozdobíte jakékoliv sladkosti bez zbytečné námahy.

Proč si produkt zamilujete

Nekonečná kreativita při dekorování: Malujte nápisy přímo na korpus nebo využijte pomůcku jako silikonová podložka na pečení, ze které ztuhlé čokoládové tvary jednoduše sloupnete a přenesete na dorty. Fantazii se meze nekladou.

Snadné použití během chvilky: Tubu stačí krátce rozehřát v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni a po promnutí můžete ihned tvořit tenké linky i plné tvary. Dbejte pouze na to, aby se do tuby nedostala voda.

Osm pestrých odstínů v jedné sadě: Rozmanitá paleta barev vám dovolí vyladit vše na dort přesně podle vašich představ. Výsledné motivy můžete navíc zkombinovat pro jemné jedlé zdobení na dort i další cukrářské potřeby pro dokonalý vizuální zážitek.

Parametry a složení

Značka: Cake-Masters | EAN: 4250712392238

Rozměry balení: 12 × 6 × 17 cm | Hmotnost: 0,35 kg

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 4250712392238
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Fixy s jedlou barvou AF s dvojím hrotem (barevné) 8 ks/sada
💰 AKCE
420 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-LES200DUO
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, hořká čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695656
Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440
Jedlý fix oboustranný, Citrus Lemon
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591363
ec4f8a8850bac39c942dfdb0fc12bb43
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900709
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, nebesky modrá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695687
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, bílá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695663
1bce24f3b3e4e381c125699c5d9dcc42
116 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
634158982408
Zdobicí tuba na psaní, gel bleděmodrý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077808
Čokoládová zdobicí tuba, Choco Writer černá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695670