Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, fialová 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, fialová 25g
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, fialová 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Perfektní nápisy a detaily s fialovou čokoládovou polevou FunCakes Choco Writer

Kreativní zdobení bez námahy: Vytváření jemných linek, nápisů i roztomilých tvarů nebylo nikdy jednodušší a vaše sladké pečení získá profesionální vzhled během chvilky. Tato tuba je skvělá volba, když připravujete velkolepý narozeninový dort nebo zdobíte drobné dezerty, protože eshop Sladké potřeby přináší to nejlepší pro vaše cukrářské tvoření.

Proč si produkt zamilujete

Precizní tenká špička: Zúžený aplikátor umožňuje kreslit jemné kontury a psát texty přesně tak, jak potřebují moderní dorty.

Rychleschnoucí složení: Lahodná poleva s vanilkovou příchutí rychle tuhne a zajistí čistý výsledek bez stékání na podklad, kterým může být třeba cukrářská potahovací hmota.

Opakované použití: Tubu lze snadno znovu rozehřát v teplé vodě, takže vám tyto praktické cukrářské potřeby skvěle poslouží, ať už dekorujete dezert v košíček na muffin, nebo sháníte barevný cukrářský posyp na dort a vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512695717

Složení: cukr, rostlinný olej (palmový, bambucký), sušené MLÉKO (odstředěné), emulgátor: E322 (slunečnicový), sůl, aroma, barvivo: E120, E133. Alergeny jsou vyznačeny velkým písmem.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2450 kJ / 580 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 36 g), sacharidy 58 g (z toho cukry 58 g), bílkoviny 3 g, sůl 1,3 g.

Skladování: skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Hmotnost: 25 g | Země původu: Nizozemsko

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8720512695717
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Černá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322488
Hnědý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074178
0e699f6a592a835b7074869d5925e173
💰 AKCE
129 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5999092900730
Černý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
4250712312328
Hnědá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322471
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
Zdobicí poleva v tubě, karamel 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443902
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, oranžová 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512699470
Modrý fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312298
Modrá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322464