Černá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g

56 Kč Měrná cena: 80 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
56 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
53 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Černá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Černá cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte dokonalé detaily s černou cukrovou polevou

Získejte profesionální vzhled vašich moučníků během okamžiku. Tato černá cukrová poleva je ideálním pomocníkem pro pečení, se kterým bude každý váš narozeninový dort vypadat jako z rukou mistra cukráře.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitá aplikace bez čekání: Poleva je připravena k přímému použití, takže vaše cukrářské potřeby doplníte o praktický nástroj pro rychlou dekoraci.

Maximální kontrola zdobení: Díky přesnému dávkování přímo z obalu vytvoříte jemné nápisy nebo složité ornamenty, které si zachovají svůj tvar.

Spolehlivé výsledky pro každého: S touto polevou získáte vše na dort, co potřebujete pro profesionální finiš, a to vše přímo z našeho eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters, Německo | EAN: 4250712322488

Složení: Voda, cukr, glukózový sirup, sorbitolový sirup, zahušťovadlo: modifikovaný škrob; barviva: E 102 (tartrazin); acidifikátor: kyselina citrónová; konzervační látky: E 211 (benzoan sodný), E 202 (sorban draselný). E 102 může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Varování: Nedoporučujeme rozehřívat v mikrovlnné troubě, hrozí přepálení.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 4250712322488
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

e27842912a97f6911f0a002075608b2d
130 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512692174
Zlatý jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
93 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074215
e1bf69bdcd5ba3fddf40d863d6af752b
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900808
00564a8ee77dc79474cce1ff6484af85
123 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999092900815
Růžový jedlý fix
Z NĚMECKA 🇩🇪
153 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074239
Zdobicí tuba na psaní, gel modrý psací 20 g
62 Kč
Měrná cena: 62 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622077815
11226 CM112261 (1)
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312267
Jedlý potravinářský fix – modrý 2g
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899086
Červená cukrová poleva na psaní a perníčky 70 g
Z NĚMECKA 🇩🇪
56 Kč
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322440
Oboustranný jedlý fix pro psaní na dort, SADA 5ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
439 Kč
Měrná cena: 87,80 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060369625264
Jedlý fix oboustranný MODECOR - černý
101 Kč
Měrná cena: 101 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8019447220935
Růžový fix s jedlou barvou
Z NĚMECKA 🇩🇪
48 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712312281