Zdobicí poleva v tubě, karamel 25g

69 Kč Měrná cena: 276 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobicí poleva v tubě, karamel 25g
Zdobicí poleva v tubě, karamel 25g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Kouzelné nápisy a detaily s lahodnou karamelovou polevou

Snadné a precizní zdobení: Karamelová zdobicí poleva FunCakes v praktické tubě je připravena k okamžitému použití bez nutnosti rozehřívání. Objevte radostné pečení a ozdobte své sušenky, cupcakes i slavnostní dorty během několika málo okamžiků.

Proč si produkt zamilujete

Ihned připravena k akci: Tubu stačí otevřít a můžete rovnou psát sladké vzkazy nebo kreslit jemné linky bez zdlouhavé přípravy.

Drží tvar a zůstává vláčná: Hustá textura polevy perfektně drží kontury, po nanesení zasychá na povrchu, ale uvnitř zůstává příjemně měkká.

Nádherný narozeninový dort: Jemná špička umožňuje vytvářet detailní ornamenty, se kterými proměníte každý narozeninový dort v originální umělecké dílo.

Spolehlivý pomocník do kuchyně: Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí tyto osvědčené cukrářské potřeby, které vám usnadní veškeré dekorování a dodají vše na dort v profesionální kvalitě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8721154443902

Hmotnost: 25 g | Země původu: Nizozemsko

Složení: cukr, glukózový sirup, kondenzované MLÉKO (slazené), voda, nesolené máslo (MLÉKO), invertní cukrový sirup, rostlinný tuk (palmový), sůl, emulgátor: E322 (řepkový), E491, aroma, kyselina: E330, konzervant: E202.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1518 kJ / 359 kcal, Tuky 5,6 g (z toho nasycené mastné kyseliny 3,4 g), Sacharidy 77 g (z toho cukry 66 g), Bílkoviny 0,3 g, Sůl 0,2 g.

Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě při teplotě 15–20 °C.

Kategorie: Fixy a psací gely
EAN: 8721154443902
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jedlý fix oboustranný, Citrus Lemon
111 Kč
Měrná cena: 111 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
702811591363
DZ4W000101
MOI-LES230
Jedlý fix šedý
Z NĚMECKA 🇩🇪
94 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5060475074451
Čokoládová zdobicí tuba, Choco Writer černá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695670
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, žlutá 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695700
Zdobicí poleva v tubě, bílá čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8721154443872
022fcb0239db3dab57408896df4fa74b
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (8 ks)
8720512692051
Čokoládová zdobicí tuba Choco Writer, hořká čokoláda 25g
69 Kč
Měrná cena: 276 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512695656
Jedlé potravinářské fixy, sada 8 barev - oboustranné
Z RAKOUSKA 🇦🇹
289 Kč
Měrná cena: 36,13 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
9100000975702
9d9a006de399f941d6f97ebe21f53876
105 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931899093