Čokoládová dekorace bílá tabulka čokolády 10ks

114 Kč Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace bílá tabulka čokolády 10ks
Čokoládová dekorace bílá tabulka čokolády 10ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Originální čokoládové dekorace pro vaše dorty a stylové pečení

Kouzelný detail pro každou sladkost: Eshop Sladké potřeby vám přináší detailně zpracované mini tabulky z jemné bílé čokolády, které snadno promění každý narozeninový dort v luxusní cukrářské dílo. Tato jedlá ozdoba dodá dezertům moderní vzhled a výrazně vám usnadní finální zdobení.

Proč si produkt zamilujete

Kvalitní bílá čokoláda: Lahodná chuť s obsahem kakaové sušiny minimálně 29,8 % skvěle doplní nadýchaný krém i ovocné náplně.

Rychlé a snadné použití: Dekoraci stačí jednoduše usadit na povrch, ať už je vaším základem lesklá čokoládová poleva nebo šlehačka.

Dokonalá souhra s dalšími prvky: Naše cukrářské potřeby nabízejí vše na dort, takže čokoládové tabulky hravě zkombinujete s tím, co nabízí hladká potahovací hmota nebo pestré jedlé zdobení. Celek spolehlivě podepře pevná dortová podložka pro elegantní prezentaci.

Parametry a složení

EAN: 2022000000963 | Rozměr: 4 x 3 cm

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma. Obsah kakaové sušiny min. 29,8 %.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2387 kJ/570 kcal, tuky 36,2 g (z toho nasycené 21,8 g), sacharidy 55 g (z toho cukry 54,5 g), bílkoviny 6 g, sůl 0,21 g.

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2022000000963
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládová dekorace - srdíčka prohnutá 80g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
101 Kč
Měrná cena: 126,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000446585
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé Marble 20ks
84 Kč
Měrná cena: 4,20 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000013218
Zapékací 23% čokoládová dekorace 100g, bílá
💰 AKCE
40 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4063367222986
Čokoládové zápichy - Jednorožec UNICORN 12 ks
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
91 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 7,58 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000979786
Cukrové perly stříbrné malé 1kg
1 077 Kč
Měrná cena: 107,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8009293129384
Čokoládová dekorace Koule Black Pearl Gold (250g/49ks)
620 Kč
Měrná cena: 12,65 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004308
Čokoládové koule hnědé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704442
Čokoládové koule stříbrno-zlaté a růžové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709553
Čokoládové kousky termostabilní karamelové Gold 150g
88 Kč
Měrná cena: 58,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874216
Čokoládové koule stříbrné 7ks
231 Kč
Měrná cena: 33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709201