Čokoládové koule Florence na dort 7ks

129 Kč Měrná cena: 18,43 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
129 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
123 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové koule Florence na dort 7ks
Čokoládové koule Florence na dort 7ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Luxusní čokoládové koule Florence pro dokonalý finiš vašich dezertů

Okamžitá proměna každého sladkého díla: Čokoládová dekorace Koule Florence dodá vašim sladkostem noblesní vzhled bez zdlouhavé práce. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tyto jedinečné koule, se kterými proměníte běžné pečení v profesionální cukrářské umění.

Proč si produkt zamilujete

Slavnostní vzhled bez námahy: Každý domácí i sváteční narozeninový dort získá moderní trojrozměrný akcent, když na jeho povrch aplikujete tyto dekorace v kombinaci s prvkem, jako je čokoládová poleva na dort.

Všestranné využití: Tyto prémiové cukrářské potřeby perfektně drží nejen na potahovacích hmotách, ale stabilně je usadí také nadýchaný lahodný cukrářský krém na slavnostní cupcakes i moderní dorty.

Kompletní sladký koncept: Pořiďte si snadno vše na dort v jednotném stylu a zkombinujte čokoládové ozdoby s doplňky, mezi které patří jemné cukrové zdobení nebo reprezentativní elegantní podnos na dort.

Parametry a složení

EAN: 2023000007945 | Balení: 7 ks | Rozměr: 2,4 cm

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma, rostlinné tuky (palmový, shea), barviva E120, E133, E172(iii). Může obsahovat SÓJU.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2403 kJ/576 kcal, tuky 37,8 g (z toho nasycené 23 g), sacharidy 54 g (z toho cukry 54 g), bílkoviny 6,2 g, sůl 0,22 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2023000007945
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové koule bílo-stříbrné 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705500
Čokoládové koule perleťové modré 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704930
dc8b158921530be7e47aaacc0a411175
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285103449
Čokoládová dekorace Tiramisu bílá 10ks
63 Kč
Měrná cena: 6,30 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000004142
Čokoládové koule bílé 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705586
Čokoládové koule tmavě fialové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116713703
Čokoládové koule Pink Pearl růžové 8ks
117 Kč
Měrná cena: 14,63 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000601
Čokoládové koule duhové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709232
Čokoládový nápis Všechno nejlepší k narozeninám tmavý 5ks
57 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000006187
Čokoládové hvězdičky
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
60 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 3,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
9100000446608