Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks

87 Kč Měrná cena: 4,35 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
87 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
83 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
Čokoládová dekorace bílé trojúhelníky se vzorem slzy 20ks
NOVINKA

Detailní popis produktu

Elegantní čokoládová dekorace pro dokonalý vzhled každého dezertu

Profesionální zdobení bez námahy: Vylaďte své slavnostní dorty i drobné zákusky k dokonalosti během několika málo vteřin. Tyto stylové bílé trojúhelníky se vzorem slzy promění běžné domácí pečení v mistrovské dílo, které okamžitě upoutá pozornost.

Proč si produkt zamilujete

Luxusní kontrastní design: Jemný vzor slzy na bílé čokoládě dodá šmrnc každému sladkému tvoření, ať už zdobíte narozeninový dort nebo moderní minizákusky. Jako perfektní podklad skvěle poslouží hladká čokoládová poleva.

Okamžitý výsledek bez práce: Hotové trojúhelníky ušetří spoustu drahocenného času a stačí je pouze snadno usadit do krému či nadýchané pěny. Pro vytvoření přesných krémových detailů pod dekoraci je skvělou volbou cukrářská zdobicí špička.

Všestranná kombinovatelnost: Ozdoby povznesou vaše pečení na úroveň špičkové cukrárny a skvěle doplní moderní i tradiční recepty. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí spolehlivé cukrářské potřeby i vše na dort, mezi kterými nesmí chybět ani pevný podnos na dort.

Parametry a složení

Rozměr: 3,5 x 5,5 cm | Balení: 20 ks | EAN: 2017000029410

Složení: cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor E322 (slunečnicový lecitin), přírodní vanilkové aroma. Může obsahovat SÓJU.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2320 kJ/555 kcal, tuky 34,5 g (z toho nasycené 20,6 g), sacharidy 53,9 g (z toho cukry 52,7 g), bílkoviny 5,8 g, sůl 0,15 g

Kategorie: Čokoládové zdobení a dekorace
EAN: 2017000029410
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Šupiny z polevy modré na dort 50g
27 Kč
Měrná cena: 54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004603
Čokoládové kousky termostabilní karamelové Gold 150g
88 Kč
Měrná cena: 58,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874216
Bílé šupiny z mléčné polevy 2kg
393 Kč
Měrná cena: 19,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8003180046563
Čokoládové koule modré trio 7ks
269 Kč
Měrná cena: 38,43 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116721951
Čokoládová dekorace trojúhelníky bílé s puntíky 20ks
123 Kč
Měrná cena: 6,15 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000012495
Čokoládové koule duhové 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709232
Čokoládová dekorace Koule Pink Pearl (250g/49ks)
624 Kč
Měrná cena: 12,73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000000595
Jogurtová čokoláda jahodová
Z RAKOUSKA 🇦🇹
79 Kč
Měrná cena: 105,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000926865
Čokoládová dekorace Všechno nejlepší bílá 5ks
57 Kč
Měrná cena: 11,40 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000006965
Čokoládové koule bílo-stříbrné 7ks
266 Kč
Měrná cena: 38 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705500