Cukr moučka Papa Baker v cukřence 250 g

34 Kč Měrná cena: 13,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
34 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
32 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukr moučka Papa Baker v cukřence 250 g
Cukr moučka Papa Baker v cukřence 250 g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonale jemný moučkový cukr v praktické cukřence pro vaše pečení

Cukr moučka Papa Baker v cukřence 250 g: Jemně mletý cukr v šikovném balení představuje nepostradatelný základ pro každodenní pečení i slavnostní dorty. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám nabízí tuto surovinu, se kterou hravě dochutíte polevy, krémy i nadýchaný narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Praktická cukřenka bez rozsypání: Dávkovací obal umožňuje okamžité a rovnoměrné poprášení moučníků bez nutnosti vytahovat další nádobí, přičemž pro extra jemný poprašek můžete využít také jemné cukrářské sítko na prosévání.

Sametová textura pro dokonalé krémy: Cukr se okamžitě rozpouští a netvoří nežádoucí krystalky, takže skvěle osladí šlehané náplně, ke kterým se perfektně hodí přírodní vanilkový extrakt do krému.

Hladké polevy na dorty i dezerty: Při přípravě lesklé cukrové polevy oceníte bleskové spojení s tekutinou, přičemž rovnoměrné nanesení vám zajistí nerezová cukrářská špachtle na roztírání, protože naše cukrářské potřeby spolehlivě zajistí vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: Papa Baker | EAN: 8595100826268

Složení: cukr moučka.

Skladování: Uchovávejte v suchu a při pokojové teplotě.

Minimální trvanlivost do: uvedeno v horní části obalu.

Výživové údaje na 100 g: Energie 1700 kJ / 400 kcal, Tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), Sacharidy 100 g (z toho cukry 100 g), Bílkoviny 0 g, Sůl 0 g.

Kategorie: Cukry, škroby, pomocné látky
EAN: 8595100826268
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

3244c4f27e3cb10036379dfea90cd37e
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5595100
Skořicový cukr 20 g
3 Kč
Měrná cena: 15 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (37 ks)
8588000027781
6bcdfc84d6577c8a984ae36b3529d5d8
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
989720
cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
cz pim 492652001001 00
113 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072635516
Cukr vanilínový 5 x 20 g
19 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072622738
Třtinový hnědý cukr 1 kg
💰 AKCE
79 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 7,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8594002077525
Sladidlo s erythritolem, stevií a sukralózou 100g
61 Kč
Měrná cena: 61 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016088
d2b6898feccd554ea20a6fb4b119481c
228 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120757
Moučkový hnědý cukr, třtinový 1kg
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594052880335
cz pim 146328001001 00
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8595072622752
Vitana Cukr vanilínový 5 x 20 g
💰 AKCE
22 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8593837233472