Vanilínový cukr 750 g

113 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
113 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
107 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč

Detailní popis produktu

Dr. Oetker Vanilínový cukr 750 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Dr. Oetker Vanilínový cukr 750 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Vanilínový cukr, cukr s přísadami

Složení produktu Dr. Oetker Vanilínový cukr 750 g:


#ShowMore#

cukraroma

Jaké má produkt ALERGENY?
Může obsahovat: Vejce a výrobky z nich, Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Dr. Oetker Vanilínový cukr 750 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1544kJ, Bílkoviny 0g, Tuky 0g, Mastné kyseliny nasycené 0g, Sacharidy 99g, Cukry 99g, Vláknina 0g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 750g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu.
VÝROBCE
Dr. Oetker, spol. s r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno
NÁVOD K POUŽITÍ
dle receptu
Kategorie: Cukry
EAN: 8595072635516
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 33
Kód výrobce: 83.78
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : Dr. Oetker, spol. s r.o.
Adresa : Americká 2335, 272 01 Kladno

Podobné produkty

00 JEDL (5)
💰 AKCE
91 Kč
Měrná cena: 9,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8588000053520
Barevný cukrářský isomalt 150g - odstín zelené
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391354
Sladidlo s erythritolem a stevií 1:1 100g
55 Kč
Měrná cena: 55 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016071
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - červená
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391316
d2b6898feccd554ea20a6fb4b119481c
228 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120757
cz pim 449012001001 00
422 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594009049174
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - žlutý
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391286
19127 Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - čirý
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391279
Cukr vanilínový 5 x 20 g
19 Kč
Měrná cena: 190 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072622738
Isomalt barevný - dekorační cukr 150g - královská modř
Z NĚMECKA 🇩🇪
146 Kč
Měrná cena: 97,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712391347