Cukrové tyčinky fialové 50g

33 Kč Měrná cena: 66 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
33 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
31 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové tyčinky fialové 50g
Cukrové tyčinky fialové 50g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zářivé fialové cukrové tyčinky pro dokonalý vzhled každého dezertu

Okouzlující dekorace: Fialové cukrové tyčinky 4Cake dodají vašim sladkým výtvorům elegantní a slavnostní styl bez zdlouhavé práce. Specializovaný eshop Sladké potřeby nabízí tento posyp pro každodenní i sváteční pečení, kde promění běžné zákusky i honosný narozeninový dort v umělecké dílo.

Proč si produkt zamilujete

Univerzální využití: Tyčinky skvěle ozdobí slavnostní dorty, oblíbené cupcaky, drobné sušenky i cake pops pro jakoukoliv příležitost.

Snadná aplikace: Zdobení stačí jednoduše nasypat na čerstvý cukrářský krém, rozpuštěnou čokoládu nebo polevu, ke kterým perfektně přilne.

Kreativní kombinování: Tyto fialové tyčinky harmonicky doplní další jedlé zdobení na dort i hladká potahovací hmota a v kategorii cukrářské potřeby představují spolehlivou volbu, pokud vybíráte vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: 4Cake Česká republika | EAN: 2025000019737

Složení: bílý cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, melasa, mastek, leštící látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla E415, E412, E466, barviva E122, E132, E133

Upozornění: Barvivo E122 může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1570 kJ/375 kcal, tuky 5,5 g (z toho nasycené 1,5 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 87 g), bílkoviny 4,5 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2025000019737
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359